RADO | Na predaj areál bývalého žrebčína "Letný Majer", Motešice - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Na predaj areál bývalého žrebčína "Letný Majer", Motešice

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Motešice v Trenčíne

IBA U NÁS! RADO Reality ponúka na predaj areál bývalého žrebčína Motešice – objekt „Letný Majer“. Tento očarujúci areál sa rozkladá na pozemkoch o veľkosti 37.134 m2 a má potenciál na budúce podnikanie ako napríklad agroturistika či špeciálne spoločenské eventy v príjemnom prírodnom prostredí.

Na pozemkoch sa nachádza viacero nehnuteľností: 2 rodinné domy, jedna menšia stavba a 2 veľké hospodárske budovy (bývalé stajne). K nehnuteľnosti prislúcha stavebná parcela o výmere 15 255 m2, ktorá je bez stavieb. Súčasťou areálu sú dve príjazdové cesty v osobnom vlastníctve, ktoré zabezpečujú bezproblémový prístup. Horský potok predeľuje časť so stavbami od stavebnej parcely a vytvára 2 celky, ktoré sú prepojené, ale môžu mať variabilné využitie.

Prvý rodinný dom sa aktuálne využíva ako príležitostný rekreačný dom na víkendové bývanie. Dom je čiastočne podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a čiastočne obytné podkrovie.
Druhý rodinný dom, spolu s prislúchajúcou hospodárskou budovou, čaká na nové využitie. Dom je podpivničený a má jedno nadzemné podlažie bez obytného podkrovia.
Menšia stavba pozostáva z dvoch zrkadlovo obrátených bytových jednotiek, ktoré sú samostatne prístupné z vonkajšej strany stavby.
Dve rozsiahle budovy v areáli majú poľnohospodársky charakter. V minulosti boli využívané ako žrebčíny a stajne, v ktorých sa dodnes nachádzajú pôvodné boxy na ustajnenie koní.
Časť pozemku lemuje kruhovitá obehová dráha pre kone a cez pozemok tečie horský potok, ktorý krásne dokresľuje romantickú atmosféru areálu.

Areál sa doteraz využíval na permakultúrne záhradníctvo, rekreáciu a včelárstvo, ale ponúka potenciál pre obnovenie pôvodného účelu ako žrebčín a chov koní. Taktiež je vhodný pre podnikateľské aktivity v oblasti turizmu, rekreácie a organizácie špeciálnych podujatí. S povolením na ďalšiu výstavbu na prednej parcele, je taktiež ideálnym miestom napríklad pre developerské projekty.

Celý areál je napojený na rozvod elektriny. Na hranici pozemku sa nachádza nová elektrická prípojka a na pozemku je vlastný zdroj vody (studňa s hĺbkou 17 m, ktorá sa dá prípadne prehĺbiť). Plyn ani obecný vodovod nie sú k dispozícii. Riešenie odpadu prostredníctvom trativodov.

"Letný Majer" sa nachádza len kúsok od mestského ruchu, no ponúka oveľa viac - fascinujúce prostredie, kde sa spája história s prírodou a kde vaše podnikateľské sny môžu zažiť úplný rozkvet. Nepremeškajte túto jedinečnú príležitosť objaviť a vlastniť tento skvostný kúsok prírodného raja.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:
Ing. Nikola Barteková
RADO Reality Group
Tel.: +421 905 340 680
E-mail: bartekova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

37134 m²
37134 m²
osobné
aktívne
verejný vodovod
230V

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Motešice, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Motešice
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905340680

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Nikola Barteková

Ing. Nikola Barteková

Backoffice manager a realitný poradca

+421905340680

bartekova@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk