RADO | Kúzelná chalupa 107m2 + pozemok 964m2, Moravské Lieskové - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Kúzelná chalupa 107m2 + pozemok 964m2, Moravské Lieskové

Rodinný dom na predaj v lokalite Moravské Lieskové v Novom Meste nad Váhom

RADO Reality Vám ponúka na predaj elegantnú romantickú dvojpodlažnú chalupu v krásnom a tichom prostredí obce Moravské Lieskové, situovaný iba 7,5 km od Nového Mesta nad Váhom v časti Brestové.

Pôvodná stavba tejto chalupy z kameňa a nepálených tehál pochádza z roku 1902, no v rokoch 2008-2009 prešla komplexnou a poctivou rekonštrukciou. Chalupa, ktorá je zachovaná v klasickom vidieckom štýle, ponúka pohodlné bývanie v spojení s historickým šarmom. Vybavenie chalupy zahŕňa vákuové drevené dvojsklené okná so štýlovými okenicami, masívne interiérové dvere a zárubne, ako aj masívne exteriérové dvere. Samozrejmosťou je, že chalupa sa predáva s celým jak interiérovým, tak aj exteriérovým zariadením.

Výhodou je vyhrievanie, ktoré je zabezpečené niekoľkými spôsobmi. Prvým z nich je krb, ktorý má prieduchy, čo znamená, že teplota sa šíri do každej izby v dome. Okrem krbu je k dispozícii aj elektrický kotol, ktorý je spojený s všetkými radiátormi, čo zabezpečuje rovnomerné a efektívne vykurovanie. Navyše, v kúpeľni sa nachádza podlahové vykurovanie, čo pridáva na pohodlí. Ďalšou významnou výhodou tejto chalupy je kamerový systém, ktorý poskytuje zvýšenú bezpečnosť a kontrolu nad majetkom. Okrem toho chalupa ponúka veľký odkladací priestor na veľkom povali, čo je ideálne na uskladnenie rôznych vecí a zabezpečenie poriadku v dome.

Chalupa je postavená na slnečnom, veľmi pekne upravenom, oplotenom pozemku o výmere 964 m2. Na pozemku sa taktiež nachádza altánok s príjemným sedením, ktorý poskytuje majiteľom pocit súkromia. Okrem toho nájdete na pozemku aj ohnisko, krásne kvetinové záhony a okrasné kríky. Tento pozemok je prístupný autom z dvoch strán, čo zabezpečuje pohodlný prístup k chalupe. Vedľa pozemku na ktorom stojí dom sa nachádza ešte jeden pozemok, kde sa nachádza žumpa.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=1FfEjVVjhvu

Dispozícia chalupy:
1.NP - vstupná časť s chodbou a schodiskom, obývacia izba s krbom, spálňa, kuchyňa s jedálenským kútom, schodisko s masívnym schodiskom, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, dvojumývadlom a WC, technická miestnosť + samostatný sklad, ktorý je prístupný z dvora a je z neho prístup na povalový priestor.
2.NP – priechodná miestnosť a priestranná samostatná izba.

Obec Moravské Lieskové ponúka rôzne občianske služby a vybavenosť. 5 minút od chalupy sa nachádza potravinový obchod. Okrem toho by ste mali mať prístup k doprave a môžete si užiť kultúrne a voľnočasové aktivity. Moravské Lieskové je okrem toho obklopené zaujímavými miestami, ako sú Kúpalisko Květná, Lyžiarske stredisko Veľká Javorina, Holubyho chata, Zelená voda, Lyžiarske stredisko Kálnica, Čachtický hrad a hrad Beckov, ktoré ponúkajú rôznorodé možnosti na rekreáciu a objavovanie krásy okolia.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
3
964 m²
107.12 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
studňa
230/400V
žumpa
vlastné – kombinované
20 m²
vlastné vyhradené
Zmiešané
zariadený
po rekonštrukcii
drevené
rovina
neupravená cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Brestové, Moravské Lieskové, Nové Mesto nad Váhom, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Nové Mesto nad Váhom
  • Mesto Moravské Lieskové
  • Ulica Brestové
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 27 ponúk