RADO | IBA U NÁS!! Zaujímavá BUDOVA - SÝPKA , Kráľová pri Senci - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | IBA U NÁS!! Zaujímavá BUDOVA - SÝPKA , Kráľová pri Senci

Budova na predaj v lokalite Kráľová pri Senci v Senci

RADO Reality ponúka na predaj FASCINUJÚCU historickú BUDOVU v centre obce Kráľová pri Senci, časť Krmeš, len 4km od Senca.

Je to stavba zo 17.-18.storočia, v minulosti mala využitie ako sýpka pivovaru, bola súčasťou kaštieľa Pálffyho.

Jedinečná a fascinujúca stavba s elegantne klenutými stropmi (z pálenej tehly) vytvára v interiéri nezabudnuteľnú atmosféru s úžasnou akustikou.
Budova má vynikajúce izolačné vlastnosti. Ide o masívny murovaný objekt z tehál so 100 cm širokými múrmi. Takúto stavbu vám dnes už nikto stavať nebude.
Ak máte predstavivosť, tieto jedinečné priestory si viete prerobiť na bývanie, podnikanie, wellness, ateliér, ako výstavné priestory, skladové priestory...atď. Nachádza sa blízko krásneho prostredia pri ramene Čiernej vody s nádhernou faunou, flórou, fontánou, workoutovým ihriskom i cyklotrasou.

Má úplne novú sedlovú hliníkovú strechu, odkvapové zvody, bola robená betónová stropná doska, krov je zviazaný železnými väzníkmi kvôli statike klenbového stropu.
K objektu bola v roku 1991 urobená prístavba ako sociálne zázemie.
Z IS sú v objekte urobené nové prípojky: elektrina, voda, kanalizácia. Plyn sa nachádza pri pozemku.
Stavba je zdravá, nič nevlhne.

Kráľová pri Senci je krásna, upravená obec blízko okresného mesta Senec s cca 2300 obyvateľmi. Zaujímavosťou je tu jeden z najkrajších mostov zapísaných v štátnom zozname pamiatkových objektov. Ide o trojklenbový kamenný barokovo-secesný most s balustrádami cez potok Čierna voda z r.1904. V minulosti spájal ozdobnú francúzsku záhradu s tzv. anglickým parkom, ktoré boli majetkom Pálffyovcov. Obec je písomne doložená z roku 1335, patrila ku kráľovským majetkom. Sídlo kaštieľa začali stavať v 17.storočí a táto stavba bola súčasťou pivovaru Pálffyho. Zaujímavosťou je aj Múzeum včelárstva.
Obec sa nachádza približne 25 km východne od Bratislavy, cca 6 km od Senca a je rozložená na oboch brehoch rieky Čierna voda.

Aneta Liptáková
RADO Reality Group
Tel.:+421 911 82 00 20
E-mail: liptakova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo našim finančným špecialistom a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

306 m²
505 m²
263 m²
aktívne
vonkajšie
tehla
po rekonštrukcii

Poloha nehnuteľnosti na mape

8.mája, Kráľová pri Senci, Senec, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Senec
  • Mesto Kráľová pri Senci
  • Ulica 8.mája
  • Druh Budova
  • Typ predaj
  • Kontakt +421911820020

Pre viac informácií kontaktujte

Aneta Liptáková, RSc.

Aneta Liptáková, RSc.

Realitný poradca

+421911820020

liptakova@radoreality.sk

Maklér má 7 ponúk