RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | IBA U NÁS! Na predaj pozemok Lazy pod Makytou

obrazok domu.jpg
Lazy 1_skicar.jpg
Lazy 7_skicar.jpg
Lazy 3 skicar.jpg
+ 2 Lazy 2_skicar.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Lazy pod Makytou v Púchove

Obrázok domu ilustračný. Predávame pozemok vo svahu o rozlohe 2657 m2, keďže je pozdĺžny popri ceste, je možné postaviť vedľa seba aj 2 domy na rekreáciu , príp. aj na trvalé bývanie. Územné rozhodnutie o stavbe máme, je však expirované,
° na pozemku je vyprataná drevenica so súpisným číslom 495, ktorú možno šikovný majster zrekonštruuje,
° elektrina pri pozemku, už len vykopať studňu, osadiť žumpu,
° pozemok je v osade Mladoňov, kde je iba niekoľko domov, v blízkosti autobus.zástavka,
° prístup bežným autom, pri pozemku je priamy prístup z miestnej asfaltovej komunikácie a kúsok spevnenej. Pod pozemkom tečie potok a ďalšia asfaltová obecná cesta, z ktorej je tiež možné vytvoriť prístup na pozemok mostíkom.
° osada Mladoňov (okres Púchov) v pohorí Javorníkov, ktoré sú súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce, okresné mesto Púchov je vzdialené 20 km.

V zime:
Lyžiarske stredisko Ski Čertov (výška 550-850 m n.m.) je vzdialené 6 minút autom. Stredisko je rozdelené do dvoch areálov. Nižšie položený areál Krivá ponúka dva lyžiarske vleky (dĺžka 300 a 137 m) a lanový vlek s modrými zjazdovkami pre začiatočníkov. Vyššie položený areál Lamže / Balúchovec ponúka sústavu dvoch lyžiarskych vlekov (dĺžka 600 a 950 m) so zjazdovkami pre stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov. Jedna zo zjazdoviek-Lamže, je technicky zasnežovaná a ponúka aj večerné lyžovanie. V stredisku nájdu návštevníci bufet, požičovňu lyží a snowboardov, servis a lyžiarsku škôlku. V stredisku je nástupný bod na bežkárske trate Javorníckej magistrály. Lyžiarsky areál Skicentrum Kohútka (výška 715-913 m n.m.) je o 10 km ďalej (na slovensko-českej štátnej hranici), disponuje 4-sedadlovou lanovkou s dĺžkou 730 m a prevýšením 200 m, ktorú kapacitne dopĺňa 5 lyžiarskych vlekov a posuvný pás. Lanovka obsluhuje tri zjazdovky všetkých náročností – jednu čiernu, jednu červenú a jednu modrú. Celková dĺžka zjazdoviek je 6,6 km.

V lete:
Krásna okolitá príroda CHKO Kysuce ponúka turistiku, prechádzky, hubárčenie, cyklistiku

Celoročne:
ponuky hotelov a reštaurácií v oboch strediskách (wellness, bowling, plavecký bazén, sauna, mini zoo, tenis, lezecká stena, stolný tenis, krytá telocvičňa)

Bc. Martina Švecová
RADO Reality Group
Tel: +421 908 83 00 42
E-mail: svecova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2657 m²
osobné
aktívne
studňa
žumpa
blízko
svahovitý

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mladoňov 495, Lazy pod Makytou, Púchov, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Púchov
  • Mesto Lazy pod Makytou
  • Ulica Mladoňov 495
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421908830042‬

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Martina Švecová

Bc. Martina Švecová

Realitný poradca

+421908830042‬

svecova@radoreality.sk

Maklér má 6 ponúk