RADO I Rodinný dom s veľkým pozemkom v Trenčíne - časť Noviny! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO I Rodinný dom s veľkým pozemkom v Trenčíne - časť Noviny!

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v jednej z najvyhľadávanejšej časti Trenčína, na sídlisku Noviny! Ak si myslíte, že mestské domy disponujú iba malými a prevažne zastavanými pozemkami, táto ponuka Vás presvedčí, že aj priamo v meste môžete mať veľkú záhradu!

Trojpodlažný murovaný rodinný dom je situovaný v tichej, jednosmernej, vybudovanej ulici s asfaltovou príjazdovou cestou a chodníkmi. Je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina, voda, kanalizácia, plyn), navyše na záhrade nájdete aj studňu na polievanie. Dom zo 70-tych rokov je prevažne v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom a funkčnom stave. Rekonštrukciou prešli okná, ktoré sú vymenené za plastové a opravená bola aj strecha. Vykurovanie je riešené plynovým kotlom v kombinácií s radiátormi. Máte teda možnosť upraviť si ho podľa vlastných predstáv.

Dom je čiastočne spojený s vedľajším domom, nejedná sa o radovku. Má dve obytné podlažia a je celý podpivničený. Môžete ho užívať ako veľký 4-izbový, prípadne 5-izbový, ale tiež je možné jeho rozdelenie, pretože bol navrhnutý ako dvojgeneračný a na každom poschodí je možné vytvoriť 2 samostatné bytové jednotky.

Na spodnom podlaží nájdete chodbu, samostatné WC, kúpeľňu, kuchyňu so špajzou a veľkú obývačku (33,4 m2), ktorú je možné predeliť na 2 samostatné izby. Z obývačky je východ na terasu (15,5 m2), z ktorej sa dostanete aj do záhrady. Vrchné podlažie má podobný pôdorys, namiesto kuchyne s obývačkou sú tu 3 spálne. Pivnicu tvoria dve miestnosti – kotolňa (20 m2) a práčovňa (12 m2). Samostatný vstup je do garáže (26 m2), kde sa zmestia za sebou 2 menšie autá (dĺžka garáže 9 m). Dispozíciu si môžete pozrieť aj prostredníctvom 3D obhliadky: https://my.matterport.com/show/?m=x6rmS6Pgce2

Pozemok je rovinatý a priestranný. Má celkovú rozlohu 707 m2 a ponúka Vám široké možnosti využitia. Máte tu priestor na vlastnú zeleninovú záhradku, detský domček s pieskoviskom, trampolínu, alebo bazén s protiprúdom. Po obvode pozemku sú vysadené stromy, ktoré sa starajú o Vaše súkromie. Ponuka je zaujímavá aj z investičného hľadiska, pretože veľkosť pozemku zároveň ponúka možnosť výstavby ďalšieho rodinného domu.

Lokalita Noviny, kde sa dom nachádza je mimoriadne obľúbenou kľudnou časťou Trenčína, s príjemnou rodinnou atmosférou a prevahou rodinných domov. Nájdete tu detské ihriská, športoviská, školy. Veľmi dobrá je aj dostupnosť do mesta a do prírody. Ponuka je vhodná pre rodinne založených klientov, ktorí hľadajú bývanie v jednej z najlepších častí mesta v rodinnom dome s priestranným pozemkom.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

2
4
93 m²
240 m²
707 m²
240 m²
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
optika
vlastné - plyn
9.50 m²
15.50 m²
43 m²
áno - 2 autá
tehla
nezariadený
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nové Prúdy, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Nové Prúdy
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 48 ponúk