RADO | Hrubá stavba rodinného domu v Drietome | 647m2 - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Hrubá stavba rodinného domu v Drietome | 647m2

RD Drietoma 05.png
RD Drietoma 01.png
RD Drietoma 02.png
RD Drietoma 03a.png
+ 3 RD Drietoma 03b.png

Rodinný dom na predaj v lokalite Drietoma v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu hrubej stavby v katastrálnom území obce Drietoma. Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom, nie je podpivničený. Je postavený na pozemku s celkovou rozlohou 647m2, zastavaná plocha RD je 189m2, úžitková plocha RD 123,40m2. Je napojený na elektrickú energiu, miestny zdroj vody, kanalizáciu a plyn. K dispozícii je projekt stavby.

Dispozícia: Cez hlavný vstup sa vchádza do zádveria, z kadiaľ je vstup do WC a chodby. Z chodby sa vchádza do troch izieb, obývacej izby a do kúpeľne s toaletou. Obývacia izba je prepojená s kuchyňou s praktickou špajzou. Z obývacej izby je výstup na terasu, ktorá je situovaná na severozápadnej strane rodinného domu.

Vykurovanie: V celom objekte je navrhnuté podlahové vykurovanie. V kúpeľni je pridaný vykurovací rebrík. Rozvod vykurovacej vody v podlahe, ako aj celý systém podlahového vykurovania je navrhnutý systémom Univerza. Zdrojom tepla pre vykurovanie a ohrev TUV bude plynový kondenzačný kotol. Obeh vykurovacej vody v kotlovom okruhu je zaistený obehovým čerpadlom.

Vetranie: Jednopodlažný objekt je vetraný vzduchotechnickou jednotkou Altrea DUPLEX 17O EC. Jednotka je určená na rovnotlakové vetranie s rekuperáciou a dohrevom prívodného vzduchu v zime a je zabudovaná v pod stropnom prevedení.

Prípojka vody: je napojená na verejný vodovod. Prípojka vody je navrhnutá z potrubia.
Prípojka kanalizácie: Kanalizačná prípojka je zaústená do jestvujúcej splaškovej kanalizácie, ktorá je v danej lokalite vedená v prístupovej komunikácii.

V okolí domu sa nachádza množstvo turistických chodníčkov a cyklotrás. Na svoje si zaiste prídu aj hubári, nakoľko v okolitých lesoch sa hubám dobre darí. Do Trenčína sa dostanete za 10 minút a na ďiaľnicu D1 za 8 minút. V obci Drietoma sa nachádza škôlka, základná škola, potraviny, mäsiarstvo, lekár, pošta, čerpacia stanica a mnoho iného.


V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.

Viera Ježíková
RADO Reality Group
Tel.: +421 948 119 147
E-mail: jezikova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

vrátane provízie
647 m²
osobné
nedokončený
aktívne
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Drietoma, Drietoma, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Drietoma
  • Ulica Drietoma
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421948119147

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Viera Ježíková

Ing. Viera Ježíková

Backoffice manager a realitný poradca

+421948119147

jezikova@radoreality.sk

Maklér má 29 ponúk