RADO | Hala s prístreškom v obci Kátov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Hala s prístreškom v obci Kátov

Obrázok1.jpg
Obrázok3.jpg
Obrázok2.jpg
Obrázok4.jpg
+ 6 Obrázok5.jpg

Sklady a haly na predaj v lokalite Kátov v Skalici

RADO Reality vám ponúka halu s prístreškom v obci Kátov neďaleko mesta Holíč.

Jedná sa o samostatne stojaci objekt - Hala - v evidencii katastra nehnuteľností vedená ako hospodárska budova, v uzavretom dobre prístupnom areáli ROD Skalica, na okraji obce Kátov, s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete v budúcnosti s možnosťou vytvorenia samostatného vstupu k objektu. Zastavaná plocha je 15,20*32,45 + 7,53*32,45 = 741,0 m2 . Nakoľko konštrukčný rozmer zvislých nosných prvkov je viac ako 10 m a obstavaný priestor nadzemnej časti objektu je viac ako 2/3 obstavaného priestoru celkom, jedná sa o objekt hala s prístreškom ktorý oceňujem ako prevádzkový objekt murovanú halu podľa obstavaného priestoru.

Objekt je uložený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou proti vlhkosti, obvodové murivo je murované z keramických tvárnic na hrúbku 30 cm s vonkajšej strany obložený hliníkovými panelmi s tepelnou izoláciou hr. 100 mm, strešná konštrukcia je z kovových priehradových väzníkov sedlového tvaru s predĺžením nad prístreškom, ktorého obvodová konštrukcia je vlnitý pozinkovaný plech na kovovej konštrukcií bez zateplenia, v hale je vytvorený zavesený strop tvorený pozinkovaným vlnitým plechom s tepelnou izoláciou minerálna vata hr. 10 cm, strešná konštrukcia je zo sedlových väzníkov s krytinou vlnitý pozinkovaný plech na drvenom latení.

Vstup do objektu je veľko-rozmerovými dvojkrídlovými kovovými bránami, v ktorých sú osadené aj vstupné kovové dvere. Objekt je prejazdný, hala je rozdelená zhruba v polovici murovanou priečkou s možnosťou prechodu dvojkrídlovou bránou s plechovou výplňou. a v zadnej štítovej stene je taktiež veľko-rozmerová dvojkrídlová brána. Podobne je prejazdný aj prístrešok, ktorý je bez stropnej konštrukcie s dvoma jednokrídlovými veľkorozmernými bránami. Prístrešok je z halou prepojený dverami, a prístrešok má dve úrovne podlahy, predná časť je so zníženou podlahou o cca 0,80 m s prístupom po betónovej rampe, zadná časť je s podlahou na úrovni podlahy haly..

Podlaha v objekte je betónová, rozvod elektroinštalácie svetelná aj motorická s ističmi a rozvádzačmi na pripojenie technologických zariadení, v objekte je rozvod vzduchotechniky, momentálne nevyužívaný. K ponuke predaja je možnosť aj niektorého stavebného vybavenia a zariadenia (lešenie, miešačky, úložné kontajnéry apod.).

Objekt bol postavený okolo roku 1987, v rokoch 2016 až 2017 bol objekt rekonštruovaný a modernizovaný , realizáciou zateplenia obvodového plášťa a stropu, repasáciou brán a výstavbou vnútorných uzavretých skladov.

Vzdialenosť k zastávke hromadnej dopravy je cca 400 m. Vzdialenosť do centra obce je 500 m.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk


Podrobné informácie

741 m²
firemné
aktívne
verejný vodovod
230/400V
Zmiešané
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kátov, Kátov, Skalica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Skalica
  • Mesto Kátov
  • Ulica Kátov
  • Druh Sklady a haly
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte