RADO | Hala s prístreškom v obci Kátov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Hala s prístreškom v obci Kátov

Obrázok1.jpg
Obrázok3.jpg
Obrázok2.jpg
Obrázok4.jpg
+ 5 Obrázok5.jpg

Zvláštne nehnuteľnosti na predaj v lokalite Kátov v Skalici

RADO Reality vám ponúka halu s prístreškom v obci Kátov neďaleko mesta Holíč.

Jedná sa o samostatne stojaci objekt - Hala - v evidencii katastra nehnuteľností vedená ako hospodárska budova, v uzavretom dobre prístupnom areáli ROD Skalica, na okraji obce Kátov, s možnosťou napojenia na všetky inžinierske siete v budúcnosti s možnosťou vytvorenia samostatného vstupu k objektu. Zastavaná plocha je 15,20*32,45 + 7,53*32,45 = 741,0 m2 . Nakoľko konštrukčný rozmer zvislých nosných prvkov je viac ako 10 m a obstavaný priestor nadzemnej časti objektu je viac ako 2/3 obstavaného priestoru celkom, jedná sa o objekt hala s prístreškom ktorý oceňujem ako prevádzkový objekt murovanú halu podľa obstavaného priestoru.

Objekt je uložený na betónových základových pásoch s vodorovnou izoláciou proti vlhkosti, obvodové murivo je murované z keramických tvárnic na hrúbku 30 cm s vonkajšej strany obložený hliníkovými panelmi s tepelnou izoláciou hr. 100 mm, strešná konštrukcia je z kovových priehradových väzníkov sedlového tvaru s predĺžením nad prístreškom, ktorého obvodová konštrukcia je vlnitý pozinkovaný plech na kovovej konštrukcií bez zateplenia, v hale je vytvorený zavesený strop tvorený pozinkovaným vlnitým plechom s tepelnou izoláciou minerálna vata hr. 10 cm, strešná konštrukcia je zo sedlových väzníkov s krytinou vlnitý pozinkovaný plech na drvenom latení.

Vstup do objektu je veľko-rozmerovými dvojkrídlovými kovovými bránami, v ktorých sú osadené aj vstupné kovové dvere. Objekt je prejazdný, hala je rozdelená zhruba v polovici murovanou priečkou s možnosťou prechodu dvojkrídlovou bránou s plechovou výplňou. a v zadnej štítovej stene je taktiež veľko-rozmerová dvojkrídlová brána. Podobne je prejazdný aj prístrešok, ktorý je bez stropnej konštrukcie s dvoma jednokrídlovými veľkorozmernými bránami. Prístrešok je z halou prepojený dverami, a prístrešok má dve úrovne podlahy, predná časť je so zníženou podlahou o cca 0,80 m s prístupom po betónovej rampe, zadná časť je s podlahou na úrovni podlahy haly..

Podlaha v objekte je betónová, rozvod elektroinštalácie svetelná aj motorická s ističmi a rozvádzačmi na pripojenie technologických zariadení, v objekte je rozvod vzduchotechniky, momentálne nevyužívaný. K ponuke predaja bude možnosť aj niektorého stavebného vybavenia a zariadenia (lešenie, miešačky apod.).

Objekt bol postavený okolo roku 1987, v rokoch 2016 až 2017 bol objekt rekonštruovaný a modernizovaný , realizáciou zateplenia obvodového plášťa a stropu, repasáciou brán a výstavbou vnútorných uzavretých skladov.

Nakoľko je objekt momentálne využívaný na skladové priestory, k predaju bude voľný od 08.2023.


Vzdialenosť k zastávke hromadnej dopravy je cca 400 m. Vzdialenosť do centra obce je 500 m.

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

741 m²
firemné
aktívne
verejný vodovod
230/400V
Zmiešané
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kátov, Kátov, Skalica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Skalica
  • Mesto Kátov
  • Ulica Kátov
  • Druh Zvláštne nehnuteľnosti
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte