RADO | Exkluzívne 3-izbový byt 93m2 v okrajovej časti | Piešťany - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Exkluzívne 3-izbový byt 93m2 v okrajovej časti | Piešťany

3-izbový byt na predaj v Piešťanoch

Hľadáte bývanie mimo ruchu mesta, ale pritom mať mesto rýchlo dostupné? RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v okrajovej časti Piešťan na ulici Orviská cesta. Byt s rozlohou 93m2 je situovaný na vyvýšenom prízemí v 2-poschodovej bytovke. Bytový dom bol postavený v roku 1973. V roku 2017 bola vykonaná rekonštrukcia elektrických rozvodov a v roku 2022 stúpacích rozvodov. Bytový dom má v spoločných priestoroch plastové okná.
K bytu patria aj dve pivnice s rozlohou približne 9m2 a 16m2.

Byt bol plne zrekonštruovaný v roku 2021. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom, otvorenej obývačky s kuchyňou, detskej izby, spálne so šatníkom, kúpeľne s WC. V kúpeľni sa nachádza podlahové vykurovanie. Obývačka a detská izba je orientovaná na západ a kuchynská časť so spálňou na východ. Vďaka tomu je denná časť presvetlená a nočná časť bytu je príjemná na spánok.

Veľkou výhodou je kúrenie zabezpečené vlastným kotlom na tuhé palivo, alebo elektrickým kotlom. Kotol je umiestnený priamo pod bytom vo vlastnej pivnici, čím sú eliminované tepelné straty a neprekáža v byte. Príprava teplej vody je bojlerom. Pre nového majiteľa je možnosť využívania aj oplotenej samostatnej záhradky hneď pri bytovom dome. Parkovanie je priamo pri bytovom dome a nie je spoplatnené.

Kompletná občianska vybavenosť sa nachádza v centre kúpeľného mesta Piešťany, ktoré je vzdialené približne 5 minút autom. Sú tu viaceré škôlky, základná škola, detské ihriská, potraviny, pošta, množstvo reštaurácií, hotelov a iných možnosti na strávenie voľného času. Autobusová zástavka sa nachádza na hlavnej ceste asi 150m od bytovky. Život v tejto časti Piešťan je zaujímavý najmä pre ľudí vyhľadávajúcich pokojnejšie prostredie.

Pre vyznávačov zdravého životného štýlu sú Piešťany ideálne na športové aktivity a možnosti regenerácie, keďže je to mesto preslávené svojimi unikátnymi kúpeľmi a bohatým kultúrnym životom. V okolí sa nachádza jaskyňa Čertova pec, Vojenské historické múzeum, priehrada Sĺňava, Čachtický hrad, Beckovský hrad.


3D prehliadka link: https://my.matterport.com/show/?m=T3aGwED6F6v
Cena bytu je 119.000,- €

Viac fotiek je na www.radoreality.sk

Bc. Petríková Zdenka
RADO Reality Group
Tel: +421 904 808 137
E-mail: petrikova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa. V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

zvýšené prízemie
3
93 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
lokálny poskytovateľ
vlastné – kombinované
25 m²
vonkajšie
panel
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Orviská cesta, Piešťany, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Piešťany
  • Mesto Piešťany
  • Ulica Orviská cesta
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904808137

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Zdenka Petríková

Bc. Zdenka Petríková

Realitný poradca

+421904808137

petrikova@radoreality.sk

Maklér má 2 ponuky