RADO | Dvojizbový byt v Senici na Štefánikovej ulici - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | Dvojizbový byt v Senici na Štefánikovej ulici

2-izbový byt na predaj v Senici

RADO Reality vám ponúka na predaj útulný byt v Senici, ktorý sa nachádza v tichej časti mesta a blízko centra. Nachádza sa na druhom poschodí zo štyroch. Úžitková plocha je 65 m2.

Aj keď je byt dvojizbový, prislúcha mu ďalšia miestnosť so samostatným vchodom, čo po rekonštrukcii, môže zmeniť celú dispozíciu bytu a môžete tak získať trojizbový byt.
Tento byt je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi umožňuje ho dispozične prerobiť.

Dispozične pozostáva s chodby, samostatnej toalety, kúpeľňe s vaňou, kuchyňe, dve priestranné izby a balkóna. S chodby schodiska je ďalšia spoločná miestnosť pre dva byty so samostatným vchodom. Táto miestnosť je rozdelená na dve časti. Môže poslúžiť ako predsieň pre dva byty a pôvodný vchod sa môže zamurovať, čo vznikne s pôvodnej chodby priestor pre dispozičné prerozdelenie. Byt má pôvodnú elektrinu, rozvod 230V a vlastný plynomer, ktorý je momentálne odpojený. Okná sú pôvodné, drevené.
Bytový dom je postavený s panelových blokov a je kompletne zateplený. Má samostatnú plynovú kotolňu s rozvodom do bytových jednotiek. Pred bytovým domom sa nachádza menšie parkovisko s reštauráciou 100m od hlavného vchodu. Hlavný vchod disponuje elektrickým vrátnikom. Zo zadnej časti bytovky je parkovisko a park, kde sa dá posedieť. Byt má svoj balkón s výhľadom na túto zadnú časť s parkom. Orientácia balkóna je na východnú stranu a hlavný vchod na západnú časť.

K bytu prislúcha aj pivnica o rozlohe 5,6m2 s výškou stropu 2,5m. Bytový dom nemá výťah a prvé poschodie je na vyvýšenom podlaží. Pred piatimi rokmi bol bytový dom zateplený a bola vykonaná aj rekonštrukcia strechy. O cene je možné jednať.

Byt je výhodnou investíciu s možnosťou vlastnej dispozičnej úpravy a bývania v peknej lokalite blízko centra mesta.

Mesto Senica ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Neďaleko mesta sa nachádza aj Kunovská priehrada na letný oddych pri vode. Celková plocha vodnej nádrže je 65 ha. Večerné chvíle si spríjemnite niekoľkými reštauráciami a zábavou v nočných kluboch.
Mesto má železničnú stanicu na trati Kúty-Senica-Trnava. Stanica bola v roku 2013 kompletne zrekonštruovaná a vybudované boli aj nové nástupištia. Mesto má aj svoju mestskú dopravu.

Možná dohoda ceny.

Senica leží 46 km západne od Piešťan, 23 km južne od Skalice, 46 km severovýchodne od Malaciek a 42 km severozápadne od Trnavy.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk


Podrobné informácie

2
4
2+1
70 m²
65 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
lokálny poskytovateľ
vaňa
spoločné – vlastná kotolňa
4.50 m²
5.60 m²
verejné
panel
nezariadený
drevené

Poloha nehnuteľnosti na mape

Štefánikova, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Senica
  • Ulica Štefánikova
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte