RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | CAPITIS 2-izbový byt 49,82m2 + park. státie | Sihoť - Trenčín

2-izbový byt na prenájom v Trenčíne

RADOReality Vám ponúka na prenájom tento úžasný 2-izbový byt s rozlohou 49,82m2 v novostavbe CAPITIS v Trenčíne, vo veľmi žiadanej a atraktívnej lokalite na ulici Žilinská - Sihoť. Tento moderný byt sa nachádza na 7. poschodí z celkových 8, čím poskytuje pohodlné bývanie s nádherným výhľadom na nedotknutý Trenčiansky hrad.

Byt bol dokončený a skolaudovaný v roku 2021, čo zaručuje novostavbu s najvyššou kvalitou. Okrem výhodnej polohy a moderného dizajnu je táto nehnuteľnosť plne zariadená a nadštandardne vybavená, čo zabezpečí pohodlné a luxusné bývanie. Keďže je byt pripravený hneď na nasťahovanie, čaká len na Vás. Zariadenie bytu obsahuje všetko potrebné, s výnimkou práčky a televízora, ktoré si môžete prípadne doplniť podľa vlastných preferencií. Jednou z výhod tohto bytu je jeho orientácia na južnú stranu, čo znamená, že je osvetlený slnkom počas celého dňa. Navyše, z balkónu môžete obdivovať pôvabný výhľad na historický Trenčiansky hrad, čo pridáva k bytovému pôvabu a komfortu.

V cene nájmu, prislúcha aj jedno parkovacie státie.

Cena prenájmu je 650,- eur mesačne, vrátane energií.

V bytovom dome sa nachádza kaviareň, čo je ďalšou výhodou, ponúkajúca príjemné miesto na relaxáciu alebo stretnutia s priateľmi.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=eAN69vX2TUn

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza oddelená toaleta a kúpeľňa, zo vstupnej chodby sa dostaneme do obývacej izby spojenej s kuchyňou, z ktorej je vstup na balkón, z bývacej izby je vstup do samostatnej nepriechodnej izby

Občianska vybavenosť v meste Trenčín na Sihoti zahŕňa širokú škálu služieb a zariadení. V blízkosti bytu nájdete obchody, reštaurácie, školy, škôlky, lekárne a športové možnosti. Trenčín je historické mesto s bohatou kultúrnou a spoločenskou scénou, čo zabezpečuje pestrosť vo voľnočasových aktivitách a možnostiach na strávenie voľného času. S dostupnou verejnou dopravou a ľahkým prístupom k hlavným cestným trasám je táto lokalita ideálnym miestom pre aktívny a komfortný život.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

vrátane provízie
7
8
2
56.12 m²
49.82 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
optika
spoločné
6 m²
2 m²
verejné
Zmiešané
zariadený
A
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Žilinská, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Žilinská
  • Druh 2-izbový byt - novostavba
  • Typ prenájom
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 33 ponúk