RADO | 5-izb. rodinný dom v centre 241m2+garáž+pozemok 141m2, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 5-izb. rodinný dom v centre 241m2+garáž+pozemok 141m2, Trenčín

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj veľký 5-izbový rodinný dom, nachádzajúci sa na ulici Legionárska v Trenčíne. Samotný pozemok, na ktorom dom stojí, má rozlohu 406 m2. Rodinný dom s nádvorím má zastavanú plochu 241 m2 a k nemu patrí aj samostatne stojaca garáž s rozlohou 24 m2. Na krásnej záhrade o rozlohe 141 m2 si môžete vychutnávať chvíle oddychu.

Architektonicky riešený ako dvojpodlažný dom s čiastočnou podpivničenou časťou, tento majestátny dom spojuje históriu s modernizáciou. Pôvodná časť domu pochádza z roku 1933, avšak v roku 1965 bola realizovaná prístavba. V roku 1990 prešiel dom kompletnou rekonštrukciou, vrátane nového obytného podkrovia a strechy. V roku 2015 prebehla zatepľovacia úprava a výmena všetkých okien, zabezpečujúcich efektívnu tepelnú izoláciu. Najvyššie podlažie je čarovným podkrovným priestorom so šikmými stropmi, ktoré hostia dve obytné miestnosti a útulnú povalu. Centrom domu prevedie elegantné schodisko. Dodatočným pozitívom je podpivničená časť, ktorá pridáva na praktickosti.

Tento rodinný dom je plne pripojený na všetky inžinierske siete a zabezpečuje tak komfortné bývanie. V zadnej časti pozemku je priestranná terasa, ktorá susedí s útulnou záhradou.

Nedotknuteľnou výhodou tejto nehnuteľnosti je jej výnimočná poloha. V bezprostrednej blízkosti nájdete školy, škôlky, nemocnicu a obchodný reťazec Kaufland, čo prispieva k pohodlnému a praktickému životu. Historické centrum Trenčína je vzdialené len 10 minút pešo. Biskupice, časť Trenčína, v ktorej sa nehnuteľnosť nachádza, disponuje kompletnou infraštruktúrou, vynikajúcim dopravným napojením na obchvaty a dobre fungujúcou sieťou mestskej hromadnej dopravy. Najbližšia autobusová zastávka je vzdialená len 3 minúty pešou chôdzou.

Dispozícia: vstupná hala, spojená so vstupom do pivnice; po pravej strane sa nachádza kuchyňa, spojená so vstupom do kúpeľne; po ľavej strane sa nachádza obývacia izba; izba so vstupom na druhé poschodie; spálňa; na druhom poschodí sa nachádza veľký úložný priestor; dve priechodné izby; vstup na balkón

Viac fotiek na: https://radoreality.sk/tim/rastislav-hornak/#ponuka

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=KwkHb3q9R8m

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
5
241 m²
406 m²
141 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
vlastné - plyn
áno - 1
10 m²
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
áno - 1
plastové
rovina
betónová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Legionárska, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Legionárska
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk