RADO | 4 izbový RD v meste Brezová pod Bradlom - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4 izbový RD v meste Brezová pod Bradlom

Rodinný dom na predaj v lokalite Brezová pod Bradlom v Myjave

RADO Reality vám ponúka na predaj peknú nehnuteľnosťv meste Brezová pod Bradlom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta na námestí M.R.Štefánika.
Dispozične pozostáva z pivnice, dvoch nadzemných podlaží a podkrovia. Podpivničenie je z 2/3 a má aj z vonka samostatný vchod. Výhodou je, že v pivnici sa nachádza studňa. Schodisko z pivnice vedie na prieč domu až ku podkroviu.

Na 1.NP sa nachádzajú dva vchody. Jeden je z prednej časti a druhý z bočnej časti domu. Predným sa dostanete do miestnosti o veľkosti 13m2 a slúži na podnikateľské účely. Táto miestnosť je priechodná do predsiene bočného vchodu. Tuná sa nachádza schodisko do pivnice a ďalšieho podlažia, kúpeľňa s vaňou, toaleta a prechod do zadnej miestnosti o veľkosti 21m2. Táto miestnosť slúži tiež na podnikateľské účely, ako kaderníctvo.

Na 2.NP sa nachádzajú tak isto dve miestnosti, ktoré sú veľkosťou identické so spodnými a slúžia, ako obytná časť domu. Nachádza sa tu sprcha, toaleta a sauna.
Podkrovie je pochôdzne a môže prísť vhod na zobytnenie. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, postavená je z pálenej tehly s dostatočnou hrúbkou, aby sa v letných dňoch neprehrieval.

Prevádzka kaderníctva sa nevyužíva a predná miestnosť je po dohode k možnému vysťahovaniu, poprípade môže ostať, ako nájomca.
Brezová pod Bradlom disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, ako sú materská a základná škola, predajne, lekáreň, predajňa pohonných hmôt, bankomat a komerčná banka, obvodný a detský lekár, zubný lekár, gynekológ, kúpalisko a priehrada, pohostinstvo, knižnica, ihrisko, telocvičňa a veľa iných zariadení a predajní. Počet občanov je 5110.

Nehnuteľnosť má výhodu umiestnenia, o proti sa nachádza predajňa pekárenských výrobkov, lekáreň, vedľa reštaurácie a možnosť parkovania v blízkosti.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.
Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.sk

Podrobné informácie

2
4
73 m²
73 m²
73 m²
140 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
25 m²
vonkajšie
tehla
čiastočne
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

M.R. Štefánika, Brezová pod Bradlom, Myjava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Myjava
  • Mesto Brezová pod Bradlom
  • Ulica M.R. Štefánika
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte