RADO | 4 izbový RD v meste Brezová pod Bradlom - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4 izbový RD v meste Brezová pod Bradlom

Rodinný dom na predaj v lokalite Brezová pod Bradlom v Myjave

RADO Reality vám ponúka na predaj peknú nehnuteľnosťv meste Brezová pod Bradlom.

Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta na námestí M.R.Štefánika.
Dispozične pozostáva z pivnice, dvoch nadzemných podlaží a podkrovia. Podpivničenie je z 2/3 a má aj z vonka samostatný vchod. Výhodou je, že v pivnici sa nachádza studňa. Schodisko z pivnice vedie na prieč domu až ku podkroviu.

Na 1.NP sa nachádzajú dva vchody. Jeden je z prednej časti a druhý z bočnej časti domu. Predným sa dostanete do miestnosti o veľkosti 13m2 a slúži na podnikateľské účely. Táto miestnosť je priechodná do predsiene bočného vchodu. Tuná sa nachádza schodisko do pivnice a ďalšieho podlažia, kúpeľňa s vaňou, toaleta a prechod do zadnej miestnosti o veľkosti 21m2. Táto miestnosť slúži tiež na podnikateľské účely, ako kaderníctvo.

Na 2.NP sa nachádzajú tak isto dve miestnosti, ktoré sú veľkosťou identické so spodnými a slúžia, ako obytná časť domu. Nachádza sa tu sprcha, toaleta a sauna.
Podkrovie je pochôdzne a môže prísť vhod na zobytnenie. Nehnuteľnosť je napojená na všetky inžinierske siete, postavená je z pálenej tehly s dostatočnou hrúbkou, aby sa v letných dňoch neprehrieval.

Prevádzka kaderníctva sa nevyužíva a predná miestnosť je po dohode k možnému vysťahovaniu, poprípade môže ostať, ako nájomca.
Brezová pod Bradlom disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou, ako sú materská a základná škola, predajne, lekáreň, predajňa pohonných hmôt, bankomat a komerčná banka, obvodný a detský lekár, zubný lekár, gynekológ, kúpalisko a priehrada, pohostinstvo, knižnica, ihrisko, telocvičňa a veľa iných zariadení a predajní. Počet občanov je 5110.

Nehnuteľnosť má výhodu umiestnenia, o proti sa nachádza predajňa pekárenských výrobkov, lekáreň, vedľa reštaurácie a možnosť parkovania v blízkosti.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.
Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

2
4
73 m²
73 m²
73 m²
140 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
25 m²
vonkajšie
tehla
čiastočne
po rekonštrukcii
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

M.R. Štefánika, Brezová pod Bradlom, Myjava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Myjava
  • Mesto Brezová pod Bradlom
  • Ulica M.R. Štefánika
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte