RADO | 4-izbový mezonetový byt 135m2 + balkón | Ivanovce - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4-izbový mezonetový byt 135m2 + balkón | Ivanovce - Trenčín

4-izbový byt na predaj v lokalite Ivanovce v Trenčíne

RadoReality Vám exkluzívne ponúka štýlový 4-izbový mezonetový byt s rozlohou 135m2 v obci Ivanovce. Tento moderný byt, postavený v roku 2010 a zateplený, sa nachádza v kľudnej lokalite na prvom poschodí bytovky. S iba jedným susedom máte zaručené veľké množstvo súkromia, čo vytvára atmosféru pohodlia podobnú rodinnému domu.

Byt je veľmi priestranný a disponuje dostatkom úložného priestoru. Väčšina zariadenia ostáva v byte, majitelia si zoberú osobné veci a spotrebnú elektroniku. Jeho nové klimatizácie umožňujú individuálne nastavenie teploty, čím zabezpečujú maximálny komfort. Jeho špeciálnymi prvkami je orientácia na juhovýchod, čo zabezpečuje dostatok svetla a tepla počas celého dňa. Tento pocit domova ešte umocňuje fakt, že kuchyňa bola kompletne prerobená v roku 2022, čo pridáva na jeho atraktivite. S optickým pripojením, bezpečnostnými dverami značky Sherlock a kamerovým systémom v rámci celej bytovky máte istotu spojenú s bezpečnosťou. Vďaka tomu, že je byt postavený z tehál, je možné vykonávať aj drobné dispozičné zmeny podľa vašich predstáv.

Vykurovanie je riešené cez plynový kotol.
Nízke mesačné náklady vo výške len 170€ mesačne, vrátane internetu a fondu opráv, pre 4 osoby.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=Q2Mk81C8jyb

Tento ideálny domov sa nachádza len 10 km od Nového Mesta nad Váhom a 13 km od Trenčína, čo poskytuje dokonalú rovnováhu medzi pokojom vidieckeho života a blízkosťou mestských služieb a zábavy.

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza prvá samostatná kúpeľňa a toaleta, čelom k vstupným dverám sa nachádza obývacia izba spojená s kuchyňou, z kuchyne sa prejde do samostatnej nepriechodnej izby, po schodoch sa dostane na druhé poschodie, kde po pravej strane sa nachádza ďalšia nepriechodná izba, po ľavej strane sa nachádza druhá kúpeľňa aj s toaletou, a spálňa so vstupom na balkón.

V obci Ivanovce nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, vrátane základných služieb, škôl, detských ihrísk a kultúrnych aktivít. Dopravná dostupnosť je zabezpečená, a reštaurácie, kaviarne a bary sú k dispozícii. Okolie ponúka prírodné atrakcie a možnosti na rekreáciu v prírode. Zdravotné stredisko sa nachádza vedľa v dedine Melčice -Lieskové, a je tam aj pošta a lekáreň.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Podrobné informácie

1
1
4
135 m²
135 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
optika
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
4 m²
2.50 m²
verejné
tehla
zariadený
B
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ivanovce, Ivanovce, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Ivanovce
  • Ulica Ivanovce
  • Druh 4-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 33 ponúk