RADO | 4-izbový byt v meste Šaštín Stráže - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4-izbový byt v meste Šaštín Stráže

4-izbový byt na predaj v lokalite Šaštín-Stráže v Senici

RADO ׀ Štvorizbový byt v meste Šaštín Stráže

RADO Reality vám ponúka na predaj 4 izbový byt o rozlohe 80m2 v meste Šaštín stráže časť Stráže.
Byt sa nachádza na prvom podlaží a disponuje aj loggiou o rozlohe 3.6m2. Ku bytu prislúcha aj garáž, ktorá sa nachádza pod loggiou a tiež pivnica na prízemí. Bytový dom má samostatnú kotolňu a vykurovanie je podlahové - elektrické.

Byt prešiel v roku 2013 kompletnou rekonštrukciou. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnou toaletou s umývadlom, kuchyňou s komorou, obývacou izbou, tromi izbami a kúpeľnou, v ktorej sa nachádza sprchový kút a umývadlo. Túto kúpeľňu a dve izby delí menšia samostatná chodba. Z jednej izby je východ na loggiu, ktorá má šírku 1m a dĺžku 3,6m. Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu, pričom jedna izba, obývacia izba a kuchyňa sú na východnú a dve izby s loggiou sú na západnú stranu. O proti bytovému domu sa nachádza identicky bytový dom. Parkovanie je možné v garáži a pred bytovým domom.

Byt je momentálne v nájme, voľný bude od 1.1.2024.

Bytový dom sa nachádza popri hlavnom ťahu smer Senica – Kúty, čo je výhodou dobrého napojenia na diaľnicu Brno – Bratislava. Šaštín Stráže je vzdialené od Kútov 10km a Senice 23km.

Šaštín Stráže patrí medzi najstaršie obce na Záhorí a malo vždy významné postavenie v hospodárskom, ale aj v cirkevnom živote Slovenska. V roku 1960 vznikla obec Šaštínske Stráže spojením dvoch obcí Šaštín a Stráže nad Myjavou. V roku 2001, 1. septembra bol Šaštín-Stráže vyhlásený za mesto. Mestom preteká rieka Myjava v dĺžke cca 6 km, ktorej pôvodné koryto rozdeľuje mestské časti Šaštín a Stráže nad Myjavou, do Myjavy sa vlieva potok Lakšár pretekajúci mestskou časťou Šaštín. V meste sa nachádzajú historické pamiatky, ako je Bazilika Panny Márie s pavlínskym kláštorom, Kostol sv. Alžbety Uhorskej, Kostol sv. Jána Bosca, Kartúnka, Šaštínsky hrad (neskôr zámok), lovecký zámoček Belveder, socha Piety, Kalvária, židovská synagóga....

V meste sa nachádza kompletná občianska vybavenosť – dve základné školy, Základná umelecká škola, Špeciálna základná škola, detský a obvodný lekári, lekárne, gynekológia, lekárne, banka, polícia, obchody a reštaurácie....
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
2
4
80 m²
80 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
lokálny poskytovateľ
sprchovací kút
vlastné - elektrické
3.60 m²
5 m²
áno - 1 auto
vonkajšie
tehla
čiastočne
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

M.R. Štefánika, Šaštín-Stráže, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Šaštín-Stráže
  • Ulica M.R. Štefánika
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte