RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 100m2 | Rača - Bratislava - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4-izbový byt 99m2 + záhrada 100m2 | Rača - Bratislava

4-izbový byt na predaj v Rači, Bratislava

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt na ulici Pri vinohradoch v Rači, Bratislava. Tento byt sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží z celkových 1. Byt disponuje úžitkovou plochou 99 m² a má prislúchajúcu záhradu o výmere 100 m² a terasu priamo z obývačky s veľkosťou 30 m², čím ponúka komfort ako rodinný dom. K bytu prislúcha aj samostatná pivnica o výmere 10 m².

Byt bol v pôvodnom stave, no aktuálny majiteľ ho dal do stavu holobytu, pričom vykonal potrebné rekonštrukcie na úpravu odpadu. Byt sa predáva v aktuálnom stave, čo poskytuje novému majiteľovi možnosť dokončiť interiér podľa vlastných predstáv. Rekonštrukcia sa začala koncom roka 2023.

Majiteľ má k bytu vypracovanú projektovú dokumentáciu, ktorú môžete pri kúpe využiť. Náklady spojené s dokončením bytu do stavu "štandard" sa odhadujú na 30 000 €. Vykurovanie je plánované buď plynovým alebo elektrickým kotlom, ktorý bude slúžiť aj na ohrev vody. Veľkou výhodou je možnosť zasiahnuť priamo do fasády nehnuteľnosti a dorobiť tak okná tam, kde nie sú.

Čerešničkou na torte tejto nehnuteľnosti je 1/4 podiel na povale a vinnej pivnici, ktorá je skutočne kúzelná. Predpokladané náklady na užívanie bytu sú vo výške 200 €/mesačne.

Odporúčam navštíviť 3D obhliadku pre lepšiu predstavu dispozície: https://my.matterport.com/show/?m=LXXTK2vHWeD

Občianska vybavenosť zahŕňa supermarkety (napr. Tesco, Lidl), miestne obchody, drogérie, lekárne, banky, materské a základné školy, stredné školy, jazykové školy, polikliniku Rača, zubné kliniky, veterinárne kliniky, výborné spojenie MHD, rýchly prístup na hlavné cestné ťahy, cyklistické trasy, fitness centrá, športové kluby, parky, turistické trasy v Malých Karpatoch, reštaurácie, kaviarne, bary, kultúrne centrum, knižnicu, vinárne, detské ihriská a komunitné centrum. Táto lokalita je ideálna pre jednotlivcov, rodiny aj starších ľudí, ktorí hľadajú komfortné bývanie s kompletnou infraštruktúrou.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

2
2
4
229 m²
99 m²
osobné
holopriestor
aktívne
áno - separovaný
optika
vlastné – kombinované
30 m²
10 m²
verejné
tehla
nezariadený
drevené
juhovýchodná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pri vinohradoch, Bratislava - Rača, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport



  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Rača
  • Mesto Bratislava - Rača
  • Ulica Pri vinohradoch
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk