RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada - NOVOSTAVBA | Vinohrady-Bratislava - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4-izbový byt 95m2 + záhrada - NOVOSTAVBA | Vinohrady-Bratislava

4-izbový byt na predaj v lokalite Bratislava - Vinohrady v Novom Meste, Bratislava

RadoReality Vám ponúka na predaj 4-izbový byt v novostavbe rodinného domu s troma bytovými jednotkami, nachádzajúci sa na ulici Nová Koziarka v časti Vinohrady v Bratislave. Byt s rozlohou 95 m² je súčasťou priestranného pozemku o výmere 1136 m² a ponúka ideálne prostredie pre komfortné bývanie. Byt je momentálne v stave holobytu, čo umožňuje budúcim vlastníkom dokončiť interiér podľa vlastných predstáv s možnosťou výberu štandardu podľa vlastných preferencií.

K bytu prislúcha oplotená terasa/záhrada a dve parkovacie státia, ktoré sú zahrnuté v cene. Vykurovanie je zabezpečené moderným tepelným čerpadlom a podlahovým kúrením v každej miestnosti, čo zaručuje vysoký komfort a nízke prevádzkové náklady. Stavba je postavená z kvalitných tehál značky Wienerberger, s akustickými tehlami medzi jednotlivými bytovými jednotkami, čo zabezpečuje ticho a súkromie. Železobetónový skelet stavby poskytuje maximálnu pevnosť a stabilitu, zatiaľ čo hliníkové okná s exteriérovými elektrickými žalúziami zvyšujú energetickú efektívnosť a pohodlie.

Lokalita je tichá a obklopená zeleňou, s minimálnym počtom okolitých rodinných domov, čo ponúka dostatok súkromia. Veľkou výhodou je ľahká dostupnosť do lesa, ideálneho na prechádzky a relax. Okolie ponúka krásne prírodné prostredie, ktoré je ideálne pre rodiny a milovníkov prírody. Prístupová cesta na pozemok je čiastočne upravená. Dostupnosť do centra Bratislavy je veľmi dobrá, do mestskej časti Nové Mesto sa dostanete autom za 7 minút a do Starého Mesta do 12 minút, čo je ďalšia výhoda tejto nehnuteľnosti.

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=AVbJF0bWph8

Ulica Nová Koziarka v bratislavskej časti Vinohrady disponuje kvalitnou občianskou vybavenosťou. V blízkom okolí nájdete rôzne služby a zariadenia, ktoré zaisťujú komfortný život v tejto lokalite. Potraviny Tesco Express sú vzdialené približne 5 minútam jazdy autom. Reštaurácie, ako napríklad Reštaurácia Stroodel, sa nachádzajú asi 2 km od ulice, čo predstavuje zhruba 6 minút autom. Lekáreň Harmónia je situovaná približne 2,5 km od Nové Koziarky, čo znamená asi 7 minút cesty autom. Okrem toho sú v blízkosti dostupné aj ďalšie zariadenia, ako banky, kaviarne a menšie obchodíky.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku pozemku ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

RADO Reality Group je ocenená Realitnou úniou ako najlepšia realitná kancelária na Slovensku za rok 2022. Okrem iného sme držiteľmi ďalších 4 prestížnych ocenení.

Podrobné informácie

1
4
1136 m²
95 m²
osobné
aktívne
optika
vlastné
12 m²
vlastné vyhradené
tehla
nezariadený
hliníkové

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Nová Koziarka, Bratislava - Vinohrady, Bratislava - Nové Mesto, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Nové Mesto
  • Mesto Bratislava - Vinohrady
  • Ulica Nová Koziarka
  • Druh 4-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk