RADO | 4-izbový byt 82m2 + loggia 4,5m2, Pod Hájom - Dubnica nad Váhom - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4-izbový byt 82m2 + loggia 4,5m2, Pod Hájom - Dubnica nad Váhom

4-izbový byt na predaj v lokalite Dubnica nad Váhom v Ilave

RadoReality Vám ponúka na predaj 4 - izbový byt v Dubnici nad Váhom. Tento priestranný byt s rozlohou 82 m2 a loggiou o veľkosti 4,5 m2 sa nachádza na piatom z celkových sedem poschodí v novo-zateplenej panelovej bytovke.

Samotný byt prešiel jemnou rekonštrukciou, zahŕňajúcou výmenu bezpečnostných vchodových dverí, trojsklá na všetkých oknách, nové bytové dvere vrátane zárubní, nové radiátory, murované jadro a stúpačky. Okrem toho aj bytovka sama prešla rekonštrukciou vrátane nového výťahu, zateplenia a vymaľovania fasády, nových spoločných priestorov, ktoré sa majú dokončiť koncom roku 2023.

Byt sa predáva čiastočne zariadený, no po dohode s majiteľom je možné niektoré veci odstrániť. Jeho rozdelenie na dennú časť s 2 nepriechodnými izbami a kuchyňou a nočnú časť so spálňou a obývačkou je veľkou výhodou. Mesačné náklady na bývanie sú 170 € + elektrika a ďalšou výhodou je bezplatné parkovanie.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=C4BcxdtzxuH

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza obývacia izba, po ľavej strane sa nachádzajú 2 samostatné nepriechodné izby, ďalej sa z vstupnej chodby dostaneme po ľavej strane do kuchyne so vstupom na loggiu, po pravej strane sa nachádza spálňa, čelom k nám sa nachádza samostatná kúpeľňa s toaletou.

V Dubnici nad Váhom nájdete bohatú občiansku výbavu vrátane komplexného vzdelávacieho systému, zdravotnej starostlivosti, lekárskych ambulancií a lekární. Mesto disponuje obchodmi, supermarketmi a rôznymi maloobchodnými prevádzkami. Okrem toho mesto ponúka širokú škálu kultúrnych a športových aktivít, ako sú divadlá, kino, knižnice a športové areály. Jeho dopravná infraštruktúra zahŕňa autobusovú aj železničnú dopravu, čo zaručuje pohodlné presuny po meste.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

5
7
4
82 m²
82 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
optika
spoločné – vlastná kotolňa
4.50 m²
2 m²
verejné
panel
čiastočne
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pod Hájom, Dubnica nad Váhom, Ilava, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Dubnica nad Váhom
  • Ulica Pod Hájom
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk