RADO | 4 izbové bungalovy na predaj v Trenčíne na hrádzi - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 4 izbové bungalovy na predaj v Trenčíne na hrádzi

Rodinný dom na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 2 novostavby 4i bungalovov v novej štvrti v Trenčíne pri hrádzi, na ulici Ľ. Stárka.

Domy sú vyhotovené do štádia holodom, pozemok o rozlohe 520 m² je upravený násypom hliny, obrubníky pre zámkovú dlažbu, oplotenie. Osadené sú plastové okná s 3-sklom, profil Fenestra, vchodové dvere a portál na terasu sú hliníkové. Podlahové kúrenie – plynový kotol Immergas, rekuperácia, predpríprava na klimatizáciu v obývačke, príprava na vonkajšie žalúzie, garážová brána Pemat a fasáda Baumit. Každý dom má prekrytú terasu s rozlohou 23 m², ktorá je vysypaná makadamom, aby bolo možné osadiť zámkovú dlažbu, aj dlažbu na terče. Pred garážou je predpríprava na státie pre autá.

Dom má výborne riešenú dispozíciu a jeho podlahová plocha je 143 m² vrátane garáže. Garáž má 18 m² a je z nej vstup do domu. Je rozdelený na nočnú a dennú časť. Súčasťou domu je obývačka s výstupom na terasu spojená s kuchyňou, špajza, šatník, technická miestnosť s výstupom na dvor a samostatné WC. Má 2 detské izby, ku ktorým prislúcha kúpeľňa. Spálňa má tiež samostatnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC.

Kľudné a tiché bývanie v novej štvrti Trenčína v blízkosti hrádze, cyklotrasy, s výbornou dostupnosťou do mesta, či na diaľnicu D1. V blízkosti pošta, obchody, školy, škôlky, neďaleko Lidl, a viacero firiem.

Rodinné domy spĺňajú energetický certifikát kategórie A.

Video obhliadka:
https://www.youtube.com/watch?v=f0hfuLc7fFI


Bungalov č. 1 - voľný
Bungalov č. 2 - predaný
Bungalov č. 3 - voľný

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:
Andrea Kotlebová
RADO Reality Group
Tel.: 0903400425
E-mail: kotlebova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

4
520 m²
143 m²
aktívne
verejný vodovod
optika
vlastné - plyn
23 m²
áno - 1 auto
tehla
A
plastové
rovina
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ľ. Stárka, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Ľ. Stárka
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Kontakt +421903400425

Pre viac informácií kontaktujte