RADO | 2,5-izbový mezonetový byt 83,6m2 + 11m2 krytá terasa, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

RADO | 2,5-izbový mezonetový byt 83,6m2 + 11m2 krytá terasa, Trenčín

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj slnečný 2,5-izbový mezonet s rozlohou 83,6m2 a 11m2 veľkou krytou terasou v Trenčíne. V roku 2012 prešiel bytový dom veľkou rekonštrukciou, pričom vzniklo nové podlažie na ktorom sa mezonetový byt nachádza. Predáva sa plne zariadený, disponuje klimatizáciou keďže je orientovaný na južnú stranu, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla a tepla počas celého dňa. Táto nehnuteľnosť poskytuje dostatok priestoru pre pohodlné bývanie. Prislúcha k nej aj pivnica o výmere 4m2.

Dispozícia: vstupná hala, po ľavej strane sa nachádza jedna nepriechodná izba spolu s veľkým šatníkom, ďalej sa po vstupnej hala po ľavej strane nachádza kúpeľňa, z vstupnej haly sa dostaneme do obývacej izby (z ktorej je vstup na terasu) spojenou s kuchyňou, z obývacej izby sa po schodoch dostaneme na poschodie, kde sa nachádza detská izba.

Bytový dom je postavený z tehly, čo umožňuje novému majiteľovi robiť jednoduché dispozičné zmeny bytu. Bytový dom je zateplený. Mesačné náklady na bývanie sú nízke a to do 200,-€ vrátane energií. Parkovanie je bezplatné a to priamo na pozemku pri bytovom dome.

V tejto lokalite nájdete rôzne obchody, reštaurácie, kaviarne a supermarkety, čo umožňuje jednoduchý prístup k potravinám a ďalším službám. Okolie je tiež bohaté na zdravotnícke zariadenia, ako sú lekárne a ambulancie, a školské zariadenia, vrátane základných a stredných škôl. Pre obyvateľov je k dispozícii aj dostatok zábavy a oddychových možností, ako sú parky, športoviská a kultúrne centrá.

Pokiaľ by ste si radi urobili virtuálnu prehliadku bytu, neváhajte vyskúšať tento odkaz na 3D prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=KgJZaiDtQ1M

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
3
3
98.6 m²
83.6 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
optika
vaňa a sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
11 m²
4 m²
vlastné vyhradené
tehla
zariadený
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hodžova, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Hodžova
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk