Priestranný rodinný dom v Borskom Mikuláši s pekným pozemkom. - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Priestranný rodinný dom v Borskom Mikuláši s pekným pozemkom.

Rodinný dom na predaj v lokalite Borský Mikuláš v Senici

RADO Reality vám ponúka rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v obci Borský Mikuláš, časť Borský Peter.

Dom je dispozične v tvare „L“ a skladá sa z obytnej časti 125m2 a hospodárskej časti 54m2.

Pri rekonštrukcii boli vymenené na dvoch predných izbách okná za plastové, nové strešné laty, plechová krytina Mirand. Ostatné okná sú pôvodné – drevené. Vykurovanie je zabezpečené plynovými gamatkami a taktiež je možnosť použitia kachlí na drevo, možnosť využitia troch komínov. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, mestská voda, elektrina 400V, plyn, tlakovú kanalizáciu, je čiastočne podpivničený (17m2), vchod je z obytnej časti – skladová miestnosť. Taktiež je možný výstup na povalu z komory. Na pozemku sa nachádza aj kopaná studňa, ktorá sa dá využiť na závlahu, poprípade napustenie bazéna.
Dom nie je zateplený. Podrobný rozpis miestností s plochou nájdete v priloženom 3D pôdoryse.

Na pozemok sa dá vojsť malou bránkou a zadnou veľkou bránou, keďže popri pozemku vedú cestné asfaltové komunikácie z oboch strán. Nehnuteľnosť je na rovinatom pozemku v tichej časti blízkosti lesa, čo využijú hubári. Lesný porast je tu prevažne borovicový.
Rodinný dom je možný po kúpe k okamžitému nasťahovaniu. Má všestranné využitie a po menšej úprave je možnosť dorobiť bezbariérový vstup. Má dva samostatné vchody

V obci Borský Mikuláš sa nachádza miestna pekáreň s chutnými pekárskymi výrobkami, nákupné centrá, mäsiarstvo, zdravotné stredisko, lekáreň, reštaurácia, kvetinárstvo, posilňovňa, autobusová stanica, rodný dom básnika Jána Hollého z 2. polovice 18. storočia. Neďaleko rodného domu Jána Hollého sa nachádza i obľúbené vychádzkové miesto básnika „ Ságelská studnička“. Je to Sírny minerálny prameň. Za pozornosť stojí i slamený domček- príklad ľudovej architektúry vyskytujúcej sa v Západoslovenskom kraji. V časti obce Borský Peter stojí najstaršia pamiatka - barokový kostol, zasvätený svätému Petrovi a Pavlovi. Je to jednoloďová stavba zo 14. storočia. V časti obce Borský Mikuláš stojí barokovo-klasicistický kostol zasvätený sv. Mikulášovi, ktorý bol postavený v roku 1636. Na najvyššom bode Záhorskej nížiny ( 296,9 m. n. m.) na pieskovom vŕšku sa nachádza pôvodne pútnické miesto „ Kaplnka Sv. Márie Magdalény“.

Obec je vzdialená od mesta Šaštín-Stráže 5km, od okresného mesta Senica 18km, Malacky 28km, Kúty 11km. Popri obci je vlaková železnica (Kúty – Senica – Trnava) a autobusová doprava všetkými smermi.
Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si dohodnúť obhliadku.

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
www.radoreality.sk
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

4
219 m²
673 m²
437 m²
125 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
studňa a vodovod
230/400V
lokálny poskytovateľ
vlastné - plyn
17 m²
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
zariadený
po rekonštrukcii
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Družstevná, Borský Mikuláš, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Borský Mikuláš
  • Ulica Družstevná
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte