Prerobená a zariadená garsónka v centre Dubnice nad Váhom na predaj! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Prerobená a zariadená garsónka v centre Dubnice nad Váhom na predaj!

Garsónka na predaj v lokalite Dubnica nad Váhom v Ilave

RADO Reality Vám ponúka na predaj garsónku v obľúbenej lokalite Centrum I. v Dubnici nad Váhom! Byt je ideálny ako štartovací, alebo investičný, pretože prešiel kompletnou rekonštrukciou a je plne zariadený - môžete teda okamžite bývať. Veľkou výhodou je, že bytový dom je bezbariérový. Byt je kúpou voľný.

Kompaktná garsónka s výmerou 26 m2 sa nachádza na 8. poschodí panelového bytového domu. V roku 2019 prešiel byt kompletnou rekonštrukciou, má vymenené rozvody elektriny, vody a odpadu, murované jadro, plastové okná, stierky na stenách, plávajúce podlahy, v kúpeľni je dlažba. Mesačné náklady sú 120 Eur. Byt sa predáva kompletne zariadený, je možné ho okamžite užívať.

Po vstupe cez bezpečnostné vchodové dvere nájdete vľavo kúpeľňu so sprchovým kútom, umývadlom a toaletou, v obytnej miestnosti je po ľavej strane kuchynská linka so sporákom, digestorom a práčkou, oproti je šikovne zabudovaná chladnička, rúra a úložné skrinky, ktoré decentne predeľujú izbu. Ďalej tu nájdeme stolík, veľkú šatníkovú skriňu a posteľ. Z okna orientovaného na západ je pekný výhľad na park a zeleň. K bytu prináleží murovaná pivnica (2 m2).

Bytový dom má pretesnené spoje panelov a obnovenú strechu. Úpravou prešiel aj vchod, osadený plastovými dverami s elektronickým vrátnikom a novými schránkami. Obrovskou výhodou je vymenený výťah, ktorý je urobený ako bezbariérový, takže po ceste do bytu nemusíte prejsť ani po jednom schode. Spoločné priestory sú udržiavané a čisté.

Poloha domu je výborná, nachádza sa v centre mesta, odkiaľ máte všetko na dosah. Priamo pred vchodom nájdete veľké parkovisko, v blízkosti je obchodné centrum, školy, detské ihriská, zastávky verejnej dopravy a kompletná občianska vybavenosť. Určite oceníte aj blízkosť parku plného zelene, kde môžete načerpať množstvo pozitívnej energie.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Podrobné informácie

8
1
1
28 m²
28 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné
vonkajšie
panel
zariadený
plastové
západná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Dubnica nad Váhom, Ilava, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Dubnica nad Váhom
  • Druh Garsónka
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 56 ponúk