Pozemok Lazy p/M - osada Mladoňov - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Pozemok Lazy p/M - osada Mladoňov

planik.png
Lazy 5_skicar.jpg
Lazy 2_skicar.jpg
Lazy 3 skicar.jpg
+ 5 Lazy 4_skicar.jpg

Pozemky - bývanie na predaj v lokalite Lazy pod Makytou v Púchove

RADO Reality Vám ponúka na predaj krásny stavebný pozemok vo svahu o rozlohe 2.657m2 s územným rozhodnutím na "Rekreačný dom"(na požiadanie zašlem kópiu rozhodnutia), ktorý sa nachádza v obci Lazy pod Makytou, osada Mladoňov (okres Púchov) v pohorí Javorníkov, ktoré sú súčasťou chránenej krajinnej oblasti Kysuce. Pri pozemku je priamy prístup z miestnej asfaltovej komunikácie. Pod pozemkom tečie potok a ďalšia asfaltová obecná cesta z ktorej je tiež možné vytvoriť prístup na pozemok mostíkom. Na pozemku je drevenica so súpisným číslom, ktorú možno šikovný majster zrekonštruuje. Elektrina pri pozemku. Od pozemku je autobus. zastávka vzdialená 200 m. Okresné mesto Púchov je vzdialené 20 km.
V zime:
Lyžiarske stredisko Ski Čertov (výška 550-850 m n.m.) je vzdialené 6 minút autom. Stredisko je rozdelené do dvoch areálov. Nižšie položený areál Krivá ponúka dva lyžiarske vleky (dĺžka 300 a 137 m) a lanový vlek s modrými zjazdovkami pre začiatočníkov. Vyššie položený areál Lamže / Balúchovec ponúka sústavu dvoch lyžiarskych vlekov (dĺžka 600 a 950 m) so zjazdovkami pre stredne pokročilých a pokročilých lyžiarov. Jedna zo zjazdoviek-Lamže, je technicky zasnežovaná a ponúka aj večerné lyžovanie. V stredisku nájdu návštevníci bufet, požičovňu lyží a snowboardov, servis a lyžiarsku škôlku. V stredisku je nástupný bod na bežkárske trate Javorníckej magistrály. Lyžiarsky areál Skicentrum Kohútka (výška 715-913 m n.m.) je o 10 km ďalej (na slovensko-českej štátnej hranici), disponuje 4-sedadlovou lanovkou s dĺžkou 730 m a prevýšením 200 m, ktorú kapacitne dopĺňa 5 lyžiarskych vlekov a posuvný pás. Lanovka obsluhuje tri zjazdovky všetkých náročností – jednu čiernu, jednu červenú a jednu modrú. Celková dĺžka zjazdoviek je 6,6 km.
V lete:
Krásna okolitá príroda CHKO Kysuce ponúka turistiku, prechádzky, hubárčenie, cyklistiku
Celoročne:
ponuky hotelov a reštaurácií v oboch strediskách (wellness, bowling, plavecký bazén, sauna, mini zoo, tenis, lezecká stena, stolný tenis, krytá telocvičňa)

Bc. Martina Švecová
RADO Reality Group
Tel: +421 908 83 00 42
E-mail: svecova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2657 m²
aktívne

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mladoňov, Lazy pod Makytou, Púchov, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Púchov
  • Mesto Lazy pod Makytou
  • Ulica Mladoňov
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Kontakt +421908830042‬

Pre viac informácií kontaktujte

Bc. Martina Švecová

Bc. Martina Švecová

Realitný poradca

+421908830042‬

svecova@radoreality.sk

Maklér má 6 ponúk