NOVOSTAVBA - BAVLNÁRSKA 3-izbový byt 68,06m2 + loggia 6,6m2, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

NOVOSTAVBA - BAVLNÁRSKA 3-izbový byt 68,06m2 + loggia 6,6m2, Trenčín

Exterier1.jpg
Exterier2.jpg
Exterier3.jpg
3i byt.jpg

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

IBA U NÁS!!!

RadoReality Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe na ulici Bavlnárska v Trenčíne. Moderný 3-izbový byt situovaný v prestížnej novostavbe, ktorý sa nachádza pár minút od centra mesta Trenčín. Ponúka možnosť navrhnutia interiéru na mieru podľa vlastných preferencií. Tento svetlý a priestranný byt je ideálnym spojením komfortu, funkčnosti a kvalitného bývania.

Vybavenie a dispozícia:
vstupná chodba; oddelená kúpeľňa a toaleta; po pravej strane vstup do samostatnej nepriechodnej izby; po ľavej strane obývacia izba spojená s kuchyňou a vstupom na loggiu; cez obývaciu izbu vstup do samostatnej nepriechodnej izby.

Bytový dom zahrňuje skeletový ŽB systém s posilňujúcim ŽB jadrom schodiska a monolitickými ŽB doskami bez prievlakov, spolu s nenosným obvodovým murivom so vkladaným ŽB jadrom. Obvodové murivo je konštruované s využitím HELUZ UNI 30 tehál hrúbky 300 mm a doplnené o dodatočnú izoláciu.

Pre dosiahnutie ekonomickej a udržateľnej prevádzky sa v tomto objekte používajú dva rôzne typy vykurovania: Plynový kondenzačný kotol s výkonom v rozmedzí 16 - 48 kW. Tepelné čerpadlo s výkonom v rozmedzí 5,5 - 14 kW. Na vykurovanie celého objektu sa využíva nízkoteplotné podlahové vykurovanie. Z bytového rozdeľovača sú vedené samostatné okruhy pre podlahové vykurovanie do jednotlivých miestností. V kúpeľniach je navrhnuté použitie trubkových vyhrievacích telesien KORALUX. Tieto telesá majú na jednej strane ovládací ventil typu rohový štvorcestný ventil a na druhej strane elektrickú vložku pre možnosť prípadného ohrevu kúpeľne mimo vykurovacej sezóny.

Tento 3-izbový byt v novostavbe predstavuje kombináciu moderného dizajnu a praktického usporiadania, všetko v pokojnom a príjemnom prostredí.

Video obhliadka: https://www.youtube.com/watch?v=ELNLI4YWm4E

Viac informácií ohľadom novostavby nájdete na: https://www.bavlnarska.sk/

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
4
3
76.09 m²
68.06 m²
firemné
aktívne
áno - separovaný
optika
spoločné
6.60 m²
1.43 m²
vlastné vyhradené
Zmiešané
nezariadený
A
plastové
východná

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Bavlnárska, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Bavlnárska
  • Druh 3-izbový byt - novostavba
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 26 ponúk