Na prenájom 2i byt 42m2 + parkovacie miesto, Liptovská - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na prenájom 2i byt 42m2 + parkovacie miesto, Liptovská - Trenčín

2-izbový byt na prenájom v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na prenájom 2-izbový byt s rozlohou 42m2 s terasou 7m2. Byt sa nachádza v novostavbe z roku 2016 na ulici Liptovská v Trenčíne. Jedná sa o bytový dom postavený spoločnosťou Monolit Slovakia s.r.o.. Do bytu je zabezpečený bezbariérový prístup, vďaka výťahu jazdiacemu od suterénu. Pred bytovým domom sa nachádza vlastné parkovacie miesto. K bytu prislúcha aj pivnica s rozlohou približne 2m2.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do obývačky s kuchyňou a do kúpeľne s WC a sprchovacím kútom. Z obývačky je vstup do samostatnej izby. Na terasu sa dostaneme aj z obývačky, aj zo spálne. Z terasy je celkom príjemný výhľad na lesopark Brezina a na Ostrý vrch.

Byt sa prenajíma zariadený tak, ako ho vidíte na fotografiách. Na byte je nová plávajúca podlaha, pracovná doska na kuchynskej linke a byt je čerstvo vymaľovaný, pripravený na nasťahovanie.

V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Sú tu viaceré škôlky, základná škola, Obchodné centrum Južanka, viaceré reštaurácie a pohostinstvá, zastávky MHD, zdravotné stredisko, poliklinika, zubná pohotovosť, veterinárna ambulancia, kultúrne centrum, a mnoho iného. Rodiny s malými deťmi zaiste poteší veľké množstvo detských ihrísk v okolí. Pre športových nadšencov je pripravené workoutové ihrisko alebo lesopark Brezina.

Bytový dom spĺňa energetický certifikát kategórie B.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=5ChcLv4pDEB

Cena nájmu s energiami je 530,-€ mesačne. V cene nájmu je zahrnutý aj optický internet a televízia. Pri podpise nájomnej zmluvy sa skladá depozit vo výške dvoch mesačných nájmov, ktorý je vratný po skončení nájmu. Nájom je možný na 1 rok a dlhšie. Byt je voľný ihneď. V byte nie je povolené chovať žiadne domáce zvieratá.


Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo a vyhotovenie nájomných zmlúv.

Podrobné informácie

3
7
2
42 m²
42 m²
osobné
aktívne
optika
sprchovací kút
spoločné – vlastná kotolňa
6 m²
3 m²
vlastné vyhradené
Zmiešané
zariadený
B
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Liptovská, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Liptovská
  • Druh 2-izbový byt - novostavba
  • Typ prenájom
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte

Patrik Pavlík, RSc.

Patrik Pavlík, RSc.

Realitný poradca

hovorím po slovenskymluvim česky

+421902906090

patrik.pavlik@radoreality.sk

Maklér má 71 ponúk