Na predaj veľký 3i byt v Senici s priestrannou pivnicou - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na predaj veľký 3i byt v Senici s priestrannou pivnicou

IMG_20210906_174352235_HDR.jpg
7302509_1200x.jpg
IMG_20210906_174259364_HDR.jpg
pôdorys.jpg
+ 8 IMG_20210906_174254561_HDR.jpg

3-izbový byt na predaj v Senici

RADO Reality vám ponúka priestranný 3i byt so samostatným WC, kúpeľnou a kuchyňou.

Byt sa nachádza kúsok od centra, na ulici Vajanského v Senici. Napriek tomu, že je to hlavná ulica, v byte je príjemné ticho. Rozloha bytu je 102m2 a pivnica, ktorá prislúcha k bytu má 30m2
Byt je na druhom poschodí domu, v ktorom je celkovo 6 bytov. Výťah v bytovom dome nie je, postupne prechádza rekonštrukciou a zateplením z vonka.
Orientácia bytu je zhruba na všetky strany, izby sú orientované na východnú stranu, kuchyňa na západnú stranu, lodžia na západnú stranu.
Pri vstupe do bytovej časti je priestranná predsieň o rozlohe 10m2, po pravej strane sa nachádzajú tri veľké izby, o proti šatník a kúpeľňa. Po ľavej strane je samostatné WC a lodžia, vedľa je komora a kuchyňa s jedálňou.

Prvá izba od vstupných dverí slúžila ako obývacia izba a jej obytná plocha je 22m2. Prostredná a zadná izba sú priechodné, avšak majú aj samostatný vstup. Tieto sú identické o rozlohe 19m2. Kuchyňa má rozlohu 16m2.
Veľkou výhodou tohto bytu je, že má aj priestrannú pivnicu o ploche 30m2, kde je samostatná predsieň, o proti je menšia miestnosť s odpadom a prívodom pitnej vody o rozlohe 5m2 a po ľavej strane je miestnosť o rozlohe 19m2. V tejto miestnosti je veľké okno a piecka na tuhé palivo. Tento priestor môže poslúžiť aj na podnikateľské účely. Potenciál využitia je široký, záleží len na Vašej predstave, ako ho v budúcnosti využijete.

Byt je v pôvodnom stave, okná sú dvojdielne drevené, v izbách je drevená brúsená dlážka. Do bytu je privedených 380V. Na kúrenie slúžia plynové Gamatky. Plynové potrubie je dovedené aj do kúpeľne na využitie plynového prietokového ohrievača. Nachádza sa tu aj prípojka vody na práčku.
Bytový dom je postavený z tehly, ktorá zabezpečuje v letných dňoch príjemný chladný pocit, preto nie je potrebné inštalovať klimatizáciu. Nad bytmi sa nachádzajú dve spoločné sušiarne bielizne o rozlohe 2x17m2 a veľká povala, kde má každý byt svoj úložný priestor. Ku tomuto bytu prislúcha o rozlohe cca 12m2.
Tento byt je skvelou možnosťou bývania pre mladú početnú rodinu, ale aj pre starší pár, ku ktorým príde rodinka na návštevu a nie je tu problém s prespaním, keďže disponuje veľkými izbami.

Aj keď je potrebná investícia do tohto bytu, no široký potenciál a priestranné rozmery stoja za to, lebo za bytovým domom je aj pekný uzatvorený dvor, kde sa dá zaparkovať. Ako bonus prislúcha ku tomuto bytu aj menšia záhradka, v ktorej je možnosť dopestovania si vlastnej zeleniny, alebo byliniek.
V okolí tohto bytu sa nachádzajú 2 ZŠ, 1 umelecká ZŠ, stredné školy, knižnica, polícia, okresný súd, mestský úrad, lekáreň, potraviny, drogéria, čerpacia stanice a iné zariadenia a reštaurácie.

Takáto úžasná cenová ponuka priestranného bytu s veľkou pivnicou a sušiarňou sa v Senici nájde ojedinelo a preto v prípade záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať.
Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Kontakt na makléra:
Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.skPodrobné informácie

2
2
3
102 m²
102 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
telefónna linka
vaňa
vlastné - plyn
2 m²
30 m²
vnútorné
tehla
čiastočne
plánuje sa
drevené
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajanského, Senica, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Senica
  • Ulica Vajanského
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte