Na predaj moderná novostavba 129 m2,pozemok 440m2,Žihľavová-Vrakuňa. - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na predaj moderná novostavba 129 m2,pozemok 440m2,Žihľavová-Vrakuňa.

Rodinný dom na predaj vo Vrakuni, Bratislava

Rado Reality ponúka na predaj modernú 6 ročnú novostavbu dvojpodlažného rodinného domu, postavenú na pozemku s rozlohou 440 m2. Nachádza sa na tichej ulici Žihľavová, vo Vrakuni. Dom vyžarujúci pokoj a harmóniu ponúka veľmi kvalitné bývanie so 129m2 obytnej plochy a dvomi terasami s výmerou 35 m2 a 15 m2.

Po vstupe do domu sa ocitneme v priestrannej obývacej miestnosti s napínaným lesklým stropom a s jedálňou a modernou kuchyňou so zabudovanými spotrebičmi-mikrovlnná rúra, sklokeramická doska, rúra na pečenie, umývačka riadu, chladnička, mraznička. V spodnej časti domu je ešte technická miestnosť, špajza a hosťovská kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

V hornej časti domu sú 3 spálne, v jednej z nich je kúpeľňa s vírivkovou vaňou a s toaletou. Na chodbe medzi detskými izbami je aj druhá samostatná kúpeľňa, ktorá nie je dokončená ale predpripravená, nakoľko pôvodní majitelia uvažovali nad saunou. Energetický certifikát - A.

Na oknách sú vonkajšie žalúzie a v obývacej miestnosti s jedálňou sú aj na diaľkové ovládanie. V dome sú kvalitné keramické dlažby a podlahy. Na pozemku sú dve terasy s prístreškami, jedna za domom a druhá pred domom. K domu vedie súkromná príjazdová cesta. Brána je na diaľkové ovládanie a parkovanie je aj vnútorné.

Vrakuňa leží na východ od centra Bratislavy, na ceste vedúcej cez Malý Dunaj na Žitný ostrov. Na jednej strane Malého Dunaja ležia Podunajské Biskupice, na tej druhej hraničí s Trnávkou, jej zadnou časťou, ktorá sa v súčasnej dobe veľmi rýchlo rozrastá. Neďaleko sa nachádza nákupné stredisko Avion, ktoré sa rozprestiera vedľa letiska Milana Rastislava Štefánika.

Cena nehnuteľnosti je 419 000,- €. Cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@radoreality.sk

Podrobné informácie

1
4
440 m²
129 m²
aktívne
vlastné vyhradené
Ytong
zariadený
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Žihľavová, Bratislava - Vrakuňa, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Vrakuňa
  • Mesto Bratislava - Vrakuňa
  • Ulica Žihľavová
  • Druh Rodinný dom - novostavba
  • Typ predaj
  • Kontakt +421944203927

Pre viac informácií kontaktujte