Na predaj 5. stavebných pozemkov v meste Skalica - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na predaj 5. stavebných pozemkov v meste Skalica

Pozemky - bývanie na predaj v Skalici

RADO Reality vám ponúka 5. exkluzívnych stavebných pozemkov v meste Skalica, ktoré sa nachádzajú v lokalite Jazerné polia. Je to novovznikajúca časť, kde je plánované v blízkosti vybudovanie golfového rezortu.

Lokalita sa nachádza neďaleko príjazdovej cesty do mesta Skalica od smeru Holíč po pravej strane. K pozemkom je vybudovaná nová asfaltová cesta s osvetlením. Každý pozemok má všetky IS (mestská voda, kanalizácia, elektrina, plyn a optický internet). Pozemky sú rovinaté s pekným výhľadom na neďaleké kopce Malých Karpát.

Ku každému pozemku je povolenie na výstavbu RD a projektová dokumentácia. V marci roku 2023 sa na pozemkoch začne s výstavbou týchto RD, no zatiaľ sú pozemky na predaj aj bez projektovej dokumentácie.

Pozemky majú výmeru: 439m2, 450m2, 2x451m2 a 497m2. Cena pozemkov je 223,-€/m2 s DPH.

Mesto sa nachádza na západe Slovenska v Trnavskom kraji. Na západe susedí s moravským mestom Hodonín (12 km), na juhozápade s mestom Holíč (6 km), Senica je 23 km juhovýchodne a Myjava 36 km východne. Na severe a západe je mesto ohraničené hranicou s Českom.
Neďaleko Skalice na západe tečie rieka Morava a na juhozápade sa nachádzajú chovné rybníky. Na severovýchode začínajú Biele Karpaty a kopaničiarsky región. Mesto Skalica má kompletnú občiansku vybavenosť, nachádza sa tu aj historická časť zo začiatku 13. storočia a veľa historických pamiatok. Počet obyvateľov je v Skalici 15 438.

Ak vás táto ponuka zaujala, neváhajte ma kontaktovať a môžete si so mnou dohodnúť obhliadku.
Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
www.radoreality.sk
FB: Reality ZS

Podrobné informácie

2288 m²
firemné
aktívne
áno - separovaný
verejný vodovod
230/400V
optika
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Teslíková, Skalica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Skalica
  • Mesto Skalica
  • Ulica Teslíková
  • Druh Pozemky - bývanie
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo firemné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte