NA PREDAJ 3 PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM ALEBO UBYTOVŇA V SOKOLOVCIACH - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

NA PREDAJ 3 PODLAŽNÝ RODINNÝ DOM ALEBO UBYTOVŇA V SOKOLOVCIACH

Virtualna prehliadka
IMG-0016.jpg
IMG-0017.JPG
RD-Ubytovna-Sokolovce-08042022_165931.jpg
RD-Ubytovna-Sokolovce-08042022_170217.jpg
+ 9 RD-Ubytovna-Sokolovce-08042022_170819.jpg

Rodinný dom na predaj v lokalite Sokolovce v Piešťanoch

RADO Reality ponúka na predaj veľmi zaujímavý 3 podlažný rodinný dom s možnosťou dvojgeneračného bývania alebo prevádzkovania podnikania.
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Sokolovce s ľahkou dostupnosťou do okresných miest Hlohovec, Piešťany a Trnava. Zároveň sa v priebehu 10 minút dá napojiť na diaľnicu D1.
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1989, stojí na pozemku s rozlohou 672 m2. Orientovaný je na východ, bol postavený z kvalitných materiálov - z tehloblokov a plnej tehly. Obvodové múry s hrúbkou 48 cm majú výborné tepelnoizolačné vlastnosti, v lete sa interiér neprehrieva a v zime teplo neuniká. Tieto vlastnosti podporujú aj plastové okná Slovaktual.
Dom totiž prešiel v roku 2011 kompletnou rekonštrukciou. Vo vchodovej chodbe je na podlahe použitý mramor. V celom dome sa nachádzajú kvalitné dubové parkety, aj schodisko medzi prvým a druhým podlažím je dubové. Strecha nehnuteľnosti má drevený krov so záklopom a hliníkovým plechom.
Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, jedna menšia izba, jedáleň, kuchyňa so špajzou, 2x toaleta, kúpeľňa so 4 sprchovými kútmi a veľká izba s predprípravou na krb s vnútorným aj vonkajším využitím. Z izby je výstup na krásnu veľkú terasu s rozmermi 3,5x10m.
Na poschodí sa nachádzajú 4 samostatné nepriechodné izby, 2 z nich majú výstup na lodžiu a 2 na balkón. Na tomto poschodí je aj samostatná toaleta a veľká kúpeľňa s vaňou a toaletou. Vedľa toalety sa nachádza menšia miestnosť slúžiaca ako sklad.
V suteréne rodinného domu sa nachádza kuchyňa, 2 miestnosti, 3 toalety so 4 umývadlami a technická miestnosť. Do suterénu vedú dva samostatné vchody, jeden z ulice, druhý zo záhrady. Aktuálne je nehnuteľnosť využívaná ako veľmi dobre prosperujúca ubytovňa.
Teplo v dome zabezpečuje plynový kotol značky Buderus, napojený na obecný plynovod. Taktiež sa dá využívať aj kotol na tuhé palivo tej istej značky. Teplú vodu dodáva 300 litrový prietokový ohrievač. Nehnuteľnosť je napojená na obecný vodovod. Nakoľko obec ešte nie je napojená na kanalizáciu, používa sa žumpa.
Na pozemku za domom sa nachádza dvojgaráž s rozmermi 10x5m, jej súčasťou je samostatná dielňa. K dipozícii je aj vonkajší zapustený bazén s filtráciou, s rozmermi 7,4x2,7X1,2m. Pre milovníkov psov je pripravená krásna veľká voliéra. V prípade záujmu je možné odkúpiť aj ďalší pozemok za záhradou.
Táto zaujímavá nehnuteľnosť je vhodná pre viacgeneračnú rodinu alebo ju možno naďalej využívať ako veľmi dobre prosperujúcu ubytovňu. Predáva sa zariadená, po dohode je možné ju vypratať.
Obec Sokolovce má dostatočnú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu obecný úrad, základná škola s materskou škôlkou, obchody.
Energetický certifikát budovy- nebol vypracovaný.

Link na virtuálnu prehliadku
https://my.matterport.com/show/?m=fZ77sjbFgbi


V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať.
Ľubomíra Pekarovičová
RADO Reality Group
Tel.:+421908 464 816
E-mail: pekarovicova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
7
344 m²
672 m²
672 m²
osobné
po rekonštrukcii
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
áno - 1
áno - 2 autá
vnútorné
Zmiešané
zariadený
po rekonštrukcii
exteriérový
predpríprava
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Hlohovecká, Sokolovce, Piešťany, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Piešťany
  • Mesto Sokolovce
  • Ulica Hlohovecká
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421908464816

Pre viac informácií kontaktujte

Ľubomíra Pekarovičová

Ľubomíra Pekarovičová

Realitný poradca

+421908464816

pekarovicova@radoreality.sk

Maklér má 4 ponuky