Na predaj 3 - izbový RODINNÝ DOM s pozemkom za CENU BYTU !!, Jánovce - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na predaj 3 - izbový RODINNÝ DOM s pozemkom za CENU BYTU !!, Jánovce

Rodinný dom na predaj v lokalite Jánovce v Galante

Zrekonštruovaný rodinný dom s parkovacím miestom a vlastnou prístupovou cestou, Jánovce. okr.Galanta

RADO Reality ponúka na predaj romantický 3-izbový rodinný dom v obci Jánovce vzdialenej od Senca len 10 km a 32 km od Bratislavy.

Milujete staré spojené s novým? Čaro romantiky nájdete hlavne v masívnych drevených trámoch, ako aj v krbe a krásnom tichom prostredí.

Máme tu pre vás pekný prízemný rodinný dom s predprípravou podkrovia, nachádza sa v pokojnej časti na ulici so širokým zeleným pásom.
Prešiel kompletnou vonkajšou i vnútornou rekonštrukciou. Vymenené boli rozvody vody, elektriny, kanalizácie. V kúpeľni máte predprípravu na vaňu (príp. sprchovací kút), WC. Podlaha v obývačke a kuchyni ostáva pôvodná dlažba, v menšej izbe korková podlaha s výbornou izoláciou, vo väčšej izbe je odizolovaný betónový poter pripravený na položenie novej podlahy.

Dispozične má dom vstupnú chodbu, 3 izby, kuchyňu s komorou a pivnicou, kúpeľňu, samostatné wc a šatník:
1.Izba 12,1 m²
2. Šatník 4,1 m2
3. Obývacia miestnosť 27,3 m²
4. Kuchyňa s komorou 7,9 m²
5. Kúpeľňa 7,5 m²
6. WC 1 m²
9. Izba 18,4 m²
10. Chodba 6 m2

Dom je postavený z kombinácie pálenej a nepálenej tehly, je zateplený a kvalitne odizolovaný.
Kúrenie je riešené elektrickými dizajnovými vykurovacími panelmi s časovačom a ovládačom, ktoré budú pripojené aj na nočný prúd (úspora) + veľkou výhodou je vykurovanie krbom na pevné palivo čo zaručuje nízke mesačné náklady a privodí príjemnú atmosféru domova.
Ohrev teplej vody zabezpečí bojler v kúpeľni zn. Mora.
Nachádza sa tu RapidNet.

Exteriér domu bol rekonštruovaný - zateplený v novej časti domu (12-15 cm polystyrén), nová fasáda a strecha (plechová zn. Maslen antracit s 30 ročnou zárukou) +
zateplenie strechy v novej časti domu (20 cm vlna), komín.
V cene domu bude podľa výberu kupujúceho vybudované parkovacie miesto alebo plot, vyrovnanie pozemku, rovnako aj práce ako obklad v kúpeľni, wc, položenie podlahy v 1 izbe a chodbe.
Pozemok má rozlohu 284 m2, zastavaná plocha je 113,25 m2 + 1/2 podiel z cesty 115 m2, ktorá bude viesť k vám a susednému domu.
Sú tu veľmi dobrí a príjemní susedia.

Dvor a predná časť domu je orientovaná na JV.
Fotka vizualizácie podkrovia je len pre predstavu! V podkroví je 1 stropné okno s denným svetlom.

V cene je predpríprava a dokončenie je už na vás podľa vlastných predstáv a možností.

Dom sa nachádza v tichej časti obce Jánovce, ktorá leží len 10 km od Senca a 17 km od Galanty. V susednej obci Veľké Úľany vzdialenej len 3 km sa nachádza kompletná občianska vybavenosť.
V obci Jánovce (s vyše 500 obyvateľmi) sa nachádza materská škola, budova obecného úradu, kultúrny dom, futbalový štadión ako aj miestne pohostinstvo a známa pekáreň s malopredajňou.
Obec leží v západnej časti Podunajskej nížiny v nadmorskej výške 120 m, na rozhraní Úľanskej mokrade a Žitného ostrova. V blízkosti tečie Malý Dunaj a Čierna Voda.
V blízkosti sa nachádza vodný zdroj Jelka s výdatnosťou takmer 1000 l/s, zásobujúci pitnou vodou značnú časť západného Slovenska. Celé územie obce spadá do Chránenej vodohospodárskej oblasti Žitný ostrov. V okolí sa nachádzajú rôzne zaujímavosti.

Aneta Liptáková
RADO Reality Group
Tel.:+421 911 82 00 20
E-mail: liptakova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
113.25 m²
284 m²
84.4 m²
po rekonštrukcii
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vonkajšie
nezariadený
po rekonštrukcii
plastové
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Jánovce, Jánovce, Galanta, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Galanta
  • Mesto Jánovce
  • Ulica Jánovce
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Kontakt +421911820020

Pre viac informácií kontaktujte