Na predaj 3 izbový byt v Senici - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Na predaj 3 izbový byt v Senici

7302509_1200x.jpg
IMG_20210906_174254561_HDR.jpg
IMG_20210906_174352235_HDR.jpg
IMG_20210906_174259364_HDR.jpg
+ 8 pôdorys.jpg

3-izbový byt na predaj v Senici

RADO Reality vám ponúka priestranný 3 izbový byt na Vajanského v Senici.

Byt sa nachádza kúsok od centra, na ulici Vajanského v Senici. Rozloha bytu je 99m2 + loggia 3m2.
Byt je na druhom poschodí bytového domu, v ktorom je celkovo 6 bytov. Výťah v bytovom dome nie je, postupne prechádza rekonštrukciou.
Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu. Izby sú orientované na východnú stranu, kuchyňa a loggia na západnú stranu. Kúpeľňa má samostatné okno a je orientované na severnú stranu.
Pri vstupe do bytovej časti je priestranná predsieň o rozlohe 10m2, po pravej strane sa nachádzajú tri veľké izby, o proti šatník a kúpeľňa. Po ľavej strane je samostatné WC a loggia, vedľa je menšia komora a kuchyňa s jedálňou.

Prvá izba od vstupných dverí slúžila ako obývacia izba a jej obytná plocha je 22m2. Prostredná a zadná izba sú priechodné a majú tiež samostatný vstup. Tieto sú identické o rozlohe 19m2. Kuchyňa má rozlohu 16m2.
Veľkou výhodou tohto bytu je, že má aj k dispozícii priestrannú pivnicu o ploche 30m2. Pivnica je v dlhodobom užívaní bytovej jednotky. Všetky pivničné priestory sú vedené ako spoločné priestory.

Byt je v pôvodnom stave, okná sú dvojdielne drevené, v izbách je drevená brúsená dlážka. Do bytu je privedených 380V. Na kúrenie slúžia plynové Gamatky. Plynové potrubie je dovedené aj do kúpeľne na využitie plynového prietokového ohrievača úžitkovej vody. Nachádza sa tu aj prípojka vody na práčku.
Bytový dom je postavený z tehly, ktorá zabezpečuje v letných dňoch príjemný chladný pocit, preto nie je potrebné inštalovať klimatizáciu. Nad bytmi sa nachádzajú dve spoločné sušiarne bielizne o rozlohe 2x17m2 a veľká povala, kde má každý byt svoj úložný priestor. Ku tomuto bytu sa využíva o rozlohe 12m2.
Tento byt je skvelou možnosťou bývania pre mladú početnú rodinu, ale aj pre starší pár, ku ktorým príde rodinka na návštevu. Izby majú vysoké stropy, čo môže poslúžiť pre nový rozvod elektriny pri znižovaní stropov.

Aj keď je do tohoto bytu potrebná investícia, má široký potenciál a nový majiteľ si ho môže prispôsobiť podľa svojich predstáv. Za bytovým domom je uzatvorený dvor, kde je možnosť parkovania bez poplatku za parkovanie.
V okolí bytového domu sa nachádzajú 2 ZŠ, 1 umelecká ZŠ, stredné školy, knižnica, polícia, okresný súd, mestský úrad, lekáreň, potraviny, drogéria, čerpacia stanice a iné zariadenia a reštaurácie. Vedľa tohoto bytového domu sa nachádza detské ihrisko so šmykľavkami, preliezkami a ľavicami pre oddych a dozor detí. Na tejto ceste je zákaz jazdy kamiónom, okrem zásobovania a je tu kúsok zástavka mestského autobusu.

V prípade záujmu o obhliadku ma môžete kontaktovať.
Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Ak vás táto ponuka oslovila, neváhajte ma kontaktovať a dohodnúť si obhliadku.

Kontakt na makléra:

Radovan Rothacker
RADO Reality Group
Tel.: +421905635073
E-mail: rothacker@radoreality.sk
FB: Reality ZS
radoreality.skPodrobné informácie

2
2
3
102 m²
102 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
telefónna linka
vaňa
vlastné - plyn
3 m²
30 m²
vnútorné
tehla
čiastočne
plánuje sa
drevené
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Vajanského, Senica, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Senica
  • Ulica Vajanského
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421905635073

Pre viac informácií kontaktujte