Mudroňova ul. BA - Predaj veľký 4 izb.byt 135m2 s 2-garážou - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Mudroňova ul. BA - Predaj veľký 4 izb.byt 135m2 s 2-garážou

4-izbový byt na predaj v Starom Meste, Bratislava

RADO Reality ponúka na predaj presvetlený 4,5-izbový veľkoryso riešený byt bez zariadenia vo vyhľadávanej lokalite na Hradnom kopci - Mudroňova ulica v lokalite Starého mesta a bezprostrednej blízkosti hradu v súkromnom vlastníctve fyzickej osoby.

Byt je vo výmere cca 135 m2, 1x loggia o výmere cca 6 m2, 1 x loggia o výmere cca 3 m2, ktorých orientácia je juhozápadná a východná, je po kompletnej rekonštrukcii.
K bytu prislúcha pivničná kobka nachádzajúca sa na prízemnom poschodí bytového domu je o výmere cca 10 m2.
Parkovanie je zabezpečené v samostatnej súkromnej dvoj-garáži o výmere 38 m2, dvoj-garáž je v cene 30.000,- EUR, ktorú je možné taktiež realizovať samostatnou kúpou k danému bytu. Nie je ale podmienkou predaja spoločne s bytom.

Byt disponuje drevenou dubovou podlahou, má samostatný - vlastný plynový kotol, ktorý bol nainštalovaný v roku 2020 a je umiestnený priamo v byte, v kúpeľni. Kúpeľňa bola kompletne rekonštruovaná v jeseni 2020 , kompletne novými keramickými a mramorovými obkladmi v kúpeľní.
Okná v byte sú drevené-veľkoplošné vrátane elektricky ovládaných vonkajších žalúzii. V byte sú osadené kvalitné drevené interiérové dvere do izieb.
Byt disponuje veľkoryso riešenými úložnými priestormi čiže vstavanými skriňami v rámci celého priestoru, to znamená 3 x spálne , priedsieň, chodba, toaleta. Samozrejmosťou je klimatizácia, internet, satelit, vrátnik.

Byt na nachádza na 1.poschodí 3-podlažného bytového domu v uzavretom komplexe, ktorý prešiel v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou fasády a balkónov.
Vstupnými bezpečnostnými dverami do bytu sa dostávate na priestrannú chodbu so vstavanými skriňami. Z chodby sa dostanete do priestrannej obývačky s krbom s obložením z masívneho dreva spojenej s kuchyňou a do 2-voch samostatných nepriechodných izieb čiže spálni, kúpeľne a samostatného WC.
Byt ponúka oddelenie dennej a nočnej časti a samozrejmosťou je aj samostatné predelenie knižnice v rámci obývacej časti bytu. Ďalej sa chodbou dostávate do veľkoryso riešenej jedálenskej časti s bočným výhľadom na hradné múry Hradu .
Daný byt má iba jednu spoločnú stenu so susediacim vedľajším bytom.
Na veľkú loggiu s pekným výhľadom na zeleň o rozlohe 6 m2 s juhozápadnou orientáciou sa dostávate z obývacej časti, na menšiu loggiu o rozlohe cca 3 m2 s východnou orientáciou sa dostávate zo samostatne nepriechodnej spálne.
Pridanou hodnotou k záruke jedinečného bývania daného bytu je jeho východo-západná orientácia, čo zaručuje denné svetlo od rána do neskorých popoludňajších hodín.
Byt je skutočné krásne presvetlený.

Na daný byt je vypracovaný aktuálny znalecký posudok, ktorý je možné po dohode zabezpečiť.

Byt je momentálne kompletne zariadený, predáva sa ale bez zariadenia.

Lokalita bytového domu je atraktívna z pohľadu svojho umiestnenia a plnej občianskej vybavenosti. Samozrejmosťou je blízkosť zelene v mestskom lesoparku Horský Park a zároveň dostupnosť do 10 minút do centra mesta, ktoré je peši dostupné príjemnou prechádzkou cez Hrad alebo k rieke Dunaj .
Byt je ľahko dostupný z ktorejkoľvek časti mesta a lokalita je vybavená potrebnou infraštruktúrou.
Zástavka trolejbusu je priamo pred vstupom do komplexu. Jedná sa o uzatvorený bytový komplex s možnosťou parkovania a jednak už aj spomenutá možnosť parkovania v dvoj-garáži. Súčasťou areálu je aj záhradka a blízkosť detského ihriska oproti bytovému komplexu.
Vo vzdialenosti pár zástavok sú viaceré súkromné a štátne škôlky, taktiež základné školy.
Bytový komplex spravuje správca. Údržba domu a zelene je zabezpečená stálou službou.

Kontakt na makléra:
Blanka Hrehová
RADO Realiy Group
+421910917586
hrehova@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.


Podrobné informácie

vrátane provízie
1
3
4
135 m²
135 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
áno - separovaný
optika
vaňa a sprchovací kút
vlastné - plyn
3 m²
6 m²
10 m²
áno - 2 autá
vlastné vyhradené
tehla
nezariadený
G
drevené
juhozápadná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mudroňova, Bratislava - Staré Mesto, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Bratislava - Staré Mesto
  • Mesto Bratislava - Staré Mesto
  • Ulica Mudroňova
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421910917586

Pre viac informácií kontaktujte