Kompletne prerobený 3 izbový byt, 72 m2, Mateja Bela, Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Kompletne prerobený 3 izbový byt, 72 m2, Mateja Bela, Trenčín

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 72 m² v Trenčíne na ulici Mateja Bela. Byt nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu a prináleží k nemu komora, ktorá je hneď vedľa bytu a lodžia.

Byt v minulosti prešiel kompletnou rekonštrukciou, kde bolo urobené murované jadro, rozvody vody, elektroinštalácie, odpadu a taktiež boli vymenené plastové okná. Tento rok boli v byte menené podlahy, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere, nové WC, batérie a bol nanovo vymaľovaný.

Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, detskej izby, spálne s výstupom na lodžiu, priestrannej obývačky, kuchyne s jedálňou, veľkej samostatnej kúpeľne a toalety.

Aktuálne náklady 135 € + elektrina + plyn.

Byt je ideálny pre rodinu s deťmi, nakoľko sa v bezprostrednej blízkosti nachádza materská i základná škola, centrum voľného času, ihriská. V blízkosti domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. - viacero základných i materských škôl, obchodné centrum Južanka, viaceré reštaurácie a pohostinstvá, zastávky MHD, zdravotné stredisko, poliklinika, zubná pohotovosť, veterinárna ambulancia, kultúrne centrum, a mnoho iného. Približne za 5 minút sa dostanete do lesoparku Brezina.


V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Andrea Kotlebová
RADO Reality Group
Tel.: 0903400425
E-mail: kotlebova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nezvyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
3
72 m²
osobné
úplne prerobený
aktívne
optika
vaňa
spoločné
vonkajšie
nezariadený
plastové

Poloha nehnuteľnosti na mape

Mateja Bela, Trenčín, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Mateja Bela
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421903400425

Pre viac informácií kontaktujte