IBA U NÁS!!! Rodinný dom s pozemkom 403m2, Trenčianska Turná - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

IBA U NÁS!!! Rodinný dom s pozemkom 403m2, Trenčianska Turná

Rodinný dom na predaj v lokalite Trenčianska Turná v Trenčíne

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-podlažný rodinný dom s úžitkovou plochou približne 200m2, ktorý je súčasťou dvojdomu. Rodinný dom sa nachádza na pozemku s rozlohou 403m2 na ulici Kosmatínska v obci Trenčianska Turná. Kolaudovaný bol v roku 1976.

Na dome sú vymenené plastové okná. Inak je dom plne funkčný vo veľmi dobrom zachovalom stave. Dom je suchý, nevlhne ani nezateká. Je vhodný na drobnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, no dá sa v ňom plnohodnotne bývať aj v súčasnom stave.

Dispozične dom pozostáva zo vstupného schodiska, z ktorého sa vchádza do pivnice, prvého a druhého poschodia. v pivnici sa nachádza úložný priestor pod schodiskom, garáž, práčovňa s letnou kuchyňou, technická miestnosť a jedna samostatná miestnosť ako odkladací priestor. V technickej miestnosti sa nachádza plynový kotol a plynový bojler. V garáži sa nachádza aj 400V elektrická zásuvka.
Na prvom poschodí sa nachádza veľká kuchyňa, veľká obývacia izba, samostatné WC a jedna menšia izba vhodná ako pracovňa.
Na druhom poschodí sa nachádza druhé samostatné WC, veľká kúpeľňa a dve veľké izby. Jedna z izieb bola rozdelená sadrokartónovou priečkou na dve menšie izby. V prípade potreby sa táto priečka dá veľmi jednoducho vyhodiť. Vznikla by tak úžasne veľká izba s balkónom.

V obci Trenčianska Turná sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Len zopár krokov od domu je základná škola so škôlkou, obecný úrad, potraviny COOP, cukráreň, záhradkárske potreby, pošta a viaceré reštaurácie. Z obce Trenčianska Turná je vynikajúca napojiteľnosť na diaľnicu D1, na cestu na Bánovce nad Bebravou a tiež sa veľmi jednoducho a rýchlo dostanete do Trenčína.

Rodinný dom spĺňa energetický certifikát kategórie E.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=uAW8Ry5B2JP

Cena domu je 209.900,-€

Patrik Pavlík, RSc.
RADO Reality Group
Tel: +421 902 90 60 90
E-mail: patrik.pavlik@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
4
79 m²
200 m²
403 m²
200 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
verejný vodovod
230/400V
vaňa
vlastné - plyn
3 m²
60 m²
áno - 1 auto
vnútorné
tehla
zariadený
predpríprava
E
áno - 1
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kosmatínska, Trenčianska Turná, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčianska Turná
  • Ulica Kosmatínska
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421902906090

Pre viac informácií kontaktujte