IBA U NÁS!!! Na predaj dom ZÁMOČEK -1020 m2 pozemok, Kráľová pri Senci - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

IBA U NÁS!!! Na predaj dom ZÁMOČEK -1020 m2 pozemok, Kráľová pri Senci

Rodinný dom na predaj v lokalite Kráľová pri Senci v Senci

RADO Reality exkluzívne ponúka na predaj jedinečný 4- izbový rodinný dom - vilu v obci Kráľová pri Senci (len 4 km od Senca) na rovinatom pozemku o rozlohe 1020 m2 (26x40m) v čarovnom prostredí.

Rodinný dom je predpripravený na kompletnú rekonštrukciu interiéru. Majitelia doteraz vymenili okná, položili novú strešnú krytinu, spravili vonkajšiu fasádu a dali natiahnuť nové rozvody elektriny. Zakúpený je nový plynový kondenzačný kotol so zásobníkom a s rozvádzačmi, ktorý je v cene domu. Na dokončenie sa počíta ešte s nákladmi cca 50.000€, kde sú zahrnuté čiastkové opravy krovu, SDK stropy, podlahy s rozvodmi kúrenia, omietnutie stien, položenie podlahovým krytín + trámový strop . V cene nehnuteľnosti je aj vizualizácia (tvrdý model) - "nástrel" a majitelia sú ochotní byť nápomocní pri návrhu interiéru.

Dom je čiastočne podpivničený so 4 izbami na prízemí, s možnosťou bývania aj na poschodí v podkroví. Podlahová plocha má rozlohu 132m2.
Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby (4,74 m2), obývacej izby prepojenej s kuchyňou (28,80 m2), 2 samostatnými izbami (22,57 m2 a 22,27 m2), veľkej kúpeľne (13,30 m2), skladu a schodiska do podkrovia. Odtiaľ je tiež prístup do klenbovej pivnice s denným svetlom.
Na dvore sa nachádza letný domček, ktorý je podpivničený vínnou pivnicou (16 + 14m2) a murovaná garáž (25m2).


Na pozemku je vodovodná šachta, septik, plynová prípojka, studňa. Kanalizácia, vodovod, plyn a elektrina sú napojené na dom.
Pozemok je rovinatý s krásnou zeleňou, vysadený stromami ako čerešne, hruška, baza, mirabelka, vinič, okrasné dreviny, listnaté a ihličnaté stromy, kvetinové záhony ruží, rôzne bylinky. Celý pozemok je oplotený kombináciou pletiva a betónového múra.

Tento rodinný dom je pôvodná tehlová stavbu z roku 1952 so zachovaním pôvodnej architektúry. Stavba nie je kultúrnou pamiatkou. Bez zmien vonkajšieho vzhľadu stavby nepodlieha potrebe stavebného povolenia.
V dome sú tehlové klenbové preklady, je to krásny príklad tradičného staviteľstva.
Hrúbka múrov zabezpečuje príjemný komfort v interiéri, v lete vás ochladzujú, v zime udržiavajú teplo. Pálená tehla cipovaná - Grófa Pálffyho Jánosa účinne tlmí zvuk a bez prídavných izolácií šetrí energiu, je odolná proti ohňu, má vysokú statickú únosnosť, má výbornú akumulačnú schopnosť a umožňuje difúziu vodných pár, nevytvára podmienky pre plesne a huby. Dom nemá energ.certifikát.

Nachádza sa v krásnom tichom prostredí plnom zelene pri parku s workoutovým ihriskom a pri jazierku, popred dom vedie pešia zóna a cyklotrasa. Len 1 minútu chôdze sa nachádzajú potraviny a MHD, 5 min chôdze sa nachádza kostol, pošta. Nájdete tu tiež školu, škôlku, lekársku starostlivosť, lekáreň.
Kráľová pri Senci má výbornú polohu - len 4 km od mesta Senec, kde je okrem kompletnej občianskej vybavenosti aj štrkové Čiernovodské jazero obľúbené na letné kúpanie a vodné športy, Slnečné jazerá, amfiteáter.
Zaujímavosťou v obci je aj krásny barokový most, Včelársky skanzen, Kaplnka Božského srdca, zvonica, futbal tu má vyše 80 ročnú tradíciu.

link virtuálnej prehliadky:
https://my.matterport.com/models/JtEy5Up7BCX?section=media

Aneta Liptáková
RADO Reality Group
Tel.: +421 911 820 020
E-mail: liptakova@radoreality.sk


Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

4
132 m²
1020 m²
250 m²
osobné
aktívne
studňa a vodovod
230V
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pivovarnícka, Kráľová pri Senci, Senec, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport


  • Štát Slovensko
  • Kraj Bratislavský
  • Okres Senec
  • Mesto Kráľová pri Senci
  • Ulica Pivovarnícka
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421911820020

Pre viac informácií kontaktujte