Exkluzívne - zabehnutý penzión priamo pod svetoznámym Vlkolíncom! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Exkluzívne - zabehnutý penzión priamo pod svetoznámym Vlkolíncom!

Hotely a penzióny na predaj v Ružomberku

RADO Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj obľúbený penzión s výbornou polohou. Splňte si sen a začnite podnikať v cestovnom ruchu na Liptove, najobľúbenejšej časti Slovenska, v zabehnutom penzióne s vynikajúcim hodnotením od návštevníkov!

Penzión sa nachádza v Ružomberku, miestnej časti Biely Potok v tichom prostredí. Ponúka ubytovanie pre 41 osôb v 6-tich apartmánoch a 10-tich izbách, každá izba má vlastnú kúpeľňu. Na prízemí nájdeme recepciu a reštauráciu s kapacitou 40 ľudí, ďalších 40 ľudí si môže posedieť na vonkajšej terase. Súčasťou reštaurácie je profi kuchyňa, ktorá je dimenzovaná na prípravu 200 jedál. Voľné chvíle môžu hostia tráviť v spoločenských miestnostiach s biliardom a ping-pongovým stolom. Pohodovú atmosféru vytvorí posedenie vo vonkajšom altánku s grilom a sedením pre 60 ľudí. Samozrejmosťou je parkovanie priamo v areáli, dokonca sú k dispozícií aj 4 garáže. Penzión má vynikajúce hodnotenie od svojich návštevníkov - Booking 9,1 z 10, Google 4,7 z 5 .

Všetky krásy okolia máte ako na dlani, penzión má vynikajúcu východiskovú polohu pre Vaše dobrodružstvá. Nádherná je ranná prechádzka do známej dedinky Vlkolínec, zapísanej do svetového dedičstva UNESCO, vzdialenej iba 2 km, s romantickým východom slnka. Nadšencov lyžovania určite potešia blízke lyžiarske strediská Malinô Brdo (8 km) a Donovaly (20 km). Množstvo rôznych atrakcií ponúka Liptovská Mara (20 km) a samozrejme vodné parky Bešeňová (15 km) a Tatralandia (30 km). Milovníci turistiky a cyklistiky tu nájdu nespočetne veľa trás na kratšie, ale aj celodenné výlety.

Objekt bol postavený v roku 2006, jedná sa o zateplenú tehlovú stavbu s dvomi vlastnými plynovými kotolňami, vďaka čomu sú mesačné náklady na energie 1000 Eur. V apartmánoch je podlahové kúrenie, v izbách a spoločných priestoroch sú radiátory. V objekte nájdeme aj zabezpečovacie zariadenie, vzduchotechniku, požiarne hydranty a protipožiarne dvere. Majiteľ navyše ponúka zaškolenie personálu, prípadne aj ďalšie prevádzkovanie penziónu po odkúpení novým majiteľom.


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
16
546 m²
1331 m²
2055 m²
1331 m²
aktívne
vlastné - plyn
vlastné vyhradené
tehla
zariadený
plastové
asfaltová cesta

Video

Poloha nehnuteľnosti na mape

Ružomberok, Slovensko


  • Štát Slovensko
  • Kraj Žilinský
  • Okres Ružomberok
  • Mesto Ružomberok
  • Druh Hotely a penzióny
  • Typ predaj
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 59 ponúk