Exkluzívne rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Exkluzívne rodinný dom s veľkým rovinatým pozemkom!

Rodinný dom na predaj v lokalite Horná Breznica v Púchove

R E Z E R V O V A N Ý

RADO Reality Vám ponúka na predaj pekný 4-izbový rodinný dom vo vybudovanej ulici neďaleko centra obce Horná Breznica. Murovaný dom bol postavený v roku 1991 na krásnom rovinatom pozemku s rozlohou 1652 m2.

Zastavaná plocha domu je 76 m2, dom je kompletne podpivničený. Na bývanie sú využívané dve nadzemné podlažia. Navyše na povale je k dispozícií ďalší úložný priestor. Dom je v pôvodnom, avšak veľmi zachovalom stave a je ihneď obývateľný. Dom je napojený na elektrinu a vodovod, navyše má vlastnú studňu. Odpad je riešený formou žumpy. O teplo sa stará kvalitný kotol Buderus na pevné palivo napojený na radiátory.

Dispozične je dom veľmi dobre riešený. Na prízemí sa nachádza denná časť, ktorá je tvorená predsieňou, kúpeľňou (4 m2), kuchyňou so špajzou (8 + 2,5 m2) a priestrannou obývačkou spojenou s jedálňou (31 m2). Z chodby sa schodmi dostaneme do pivnice a tiež na prvé poschodie do nočnej časti, kde sa nachádzajú 2 detské izby (12+12 m2) a hlavnú spálňu (18,5 m2). Celý dom je podpivničený, nájdete tu kotolňu s priestorom na uskladnenie dreva či uhlia a samozrejme dostatok priestoru na dielňu, uskladnenie bicyklov a sezónnych vecí. Pivnica má navyše aj samostatný vstup z vonku. Dom má obrovský potenciál a po menších úpravách ponúkne svojim novým majiteľom krásne bývanie. Dispozíciu domu si môžete pozrieť aj prostredníctvom 3D obhliadky: https://my.matterport.com/show/?m=riTbC3iRZNP

Obrovským benefitom tohto domu je krásny slnečný pozemok s rozlohou 1652 m2! Pozemok Vám ponúka široké možnosti využitia, či už obľubujete domáce práce a pestovanie vlastnej zeleniny a ovocia, alebo relax v bazéne a okrasnú zeleň. Nájdete tu dostatok miesta na všetko. Ponuka je zaujímavá aj z investičného hľadiska, pretože pozemok vďaka svojej veľkosti a tvaru môžete rozdeliť a postaviť tu ďalší samostatne stojaci rodinný dom.

Obec Horná Breznica Vám ponúka kľudné bývanie v blízkosti prírody. V obci nájdete základnú občiansku vybavenosť: kostol, potraviny, pohostinstvo, futbalový štadión, autobusové zastávky. Kompletnú občiansku vybavenosť nájdete v neďalekých Lednických Rovniach 5 km, okresné mesto Púchov je vzdialené 13 km, Ilava 18 km, Dubnica nad Váhom 24 km, Považská Bystrica 30 km.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie a obhliadku nehnuteľnosti nás neváhajte kontaktovať:

Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.Podrobné informácie

2
3
76 m²
1652 m²
1652 m²
152 m²
osobné
pôvodný
aktívne
studňa a vodovod
230/400V
žumpa
lokálny poskytovateľ
vlastné - pevné palivo
76 m²
tehla
čiastočne
pôvodná
predpríprava
drevené
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Horná Breznica, Púchov, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Púchov
  • Mesto Horná Breznica
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 56 ponúk