Exkluzívne na predaj rodinný dom v Lietavskej Lúčke! - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

Exkluzívne na predaj rodinný dom v Lietavskej Lúčke!

Rodinný dom na predaj v lokalite Lietavská Lúčka v Žiline

RADO Reality Vám ponúka na predaj starší murovaný rodinný dom, nachádzajúci sa 5 km od Žiliny, v centre obce Lietavská Lúčka. Dom je súčasťou dvojdomu, nájdete ho vo vybudovanej ulici na pozemku s rozlohou 342 m2. Murovaný dom postavený v 50-tych rokoch má veľký potenciál pre nádhernú rekonštrukciu.

Zastavaná plocha domu je približne 90 m2, na bývanie bolo využívané iba prízemie, avšak po rekonštrukcii je možnosť využitia aj poschodia, kde je priestor pre ďalšie izby. Približne 1/3 domu je podpivničná. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - elektrina, plyn, kanalizácia, voda a zároveň má aj vlastnú studňu na záhrade. Výhodou sú plastové okná a nové rozvody tepla v medených trubkách.

Dispozične dom pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch izieb, kuchyne, špajze, priestrannej kúpeľne a samostatného WC. Napravo sú schody na povalu, ktorá sa dá krásne prerobiť na ďalšie izby. Pivnica pozostáva z dvoch miestností. Interiér domu je v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu, po ktorej dokáže dom svojim novým majiteľom ponúknuť krásne bývanie a 4-5 obytných izieb. Na pozemku sa nachádza aj malý záhradný domček, s rozlohou 16 m2, ktorý môže slúžiť ako letná kuchyňa, sklad náradia či dielňa. Záhrada ponúka priestor na hru detí, umiestnenie bazénu na osvieženie v lete, či malú záhradku na domácu zeleninu.

Dom sa nachádza vo vybudovanej ulici s asfaltovou cestou a chodníkmi, takže majitelia nebudú rušení budúcou výstavbou v okolí. Pozemok má pravidelný obdĺžnikový tvar, je rovinatý a slnečný. V tesnej blízkosti máme kompletnú občiansku vybavenosť - obecný úrad, základnú školu, materskú školu, zdravotné stredisko, lekáreň, obchody a zastávky verejnej dopravy. Dostupnosť do centra Žiliny je približne 10 minút jazdy autom, na diaľnicu sa dostanete za 5 minút.

Ponuka je ideálna pre ľudí hľadajúcich pre svoj život kľudné miesto na bývanie, v blízkosti prírody a zároveň ľahko dostupné zo Žiliny.
Energetický certifikát – G.

Cena domu: 159 900,- Eur


Ing. Michal Mišovec
RADO Reality Group
Tel: +421 904 887 338
E-mail: misovec@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

2
90 m²
342 m²
342 m²
150 m²
osobné
pôvodný
aktívne
studňa a vodovod
vlastné - plyn
tehla
nezariadený
G
plastové
rovina
asfaltová cesta

Poloha nehnuteľnosti na mape

Lietavská Lúčka, Žilina, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Žilinský
  • Okres Žilina
  • Mesto Lietavská Lúčka
  • Druh Rodinný dom
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421904887338

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Michal Mišovec

Ing. Michal Mišovec

Realitný poradca

+421904887338

misovec@radoreality.sk

Maklér má 34 ponúk