4 - izbový byt 86m2 + loggia 10m2, Centrum II. - Dubnica nad Váhom - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

4 - izbový byt 86m2 + loggia 10m2, Centrum II. - Dubnica nad Váhom

4-izbový byt na predaj v lokalite Dubnica nad Váhom v Ilave

RadoReality Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt v Dubnici nad Váhom. S rozlohou 86 m2 a príjemnou loggiou o veľkosti 10 m2 ponúka tento byt ideálny priestor na prispôsobenie podľa vašich predstáv. Nachádza sa na 3. poschodí 7-podlažného bytového domu.

Momentálne je byt v pôvodnom stave, čo poskytuje novému majiteľovi príležitosť pre úplnú rekonštrukciu a prispôsobenie podľa vlastných preferencií. Okrem toho byt disponuje aj priestrannou pivnicou, ktorá je väčšia než pivnice v porovnaní s ostatnými bytmi. Mesačné náklady na bývanie sú do 300€,- mesačne.

Výhodou tohto bytu je aj plánovaná rekonštrukcia bytového domu, vrátane zateplenia, rekonštrukcie balkónov a pridania nového výťahu. Tieto práce sú plánované na koniec roku 2024, čo znamená zvýšenú hodnotu a komfort pre nového majiteľa.

Dispozícia: vstupná hala, po ľavej strane sa nachádza oddelená kúpeľňa s toaletou, po pravej strane sa nachádza samostatná nepriechodná izba, ďalej prejdeme do chodby, z ktorej sú vstupy do obývacej izby spojenou s loggiou, 2 samostatných nepriechodných izieb a kuchyne.

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=BgxrL3mUCdh

Dubnica nad Váhom je mesto s bohatou občianskou vybavenosťou, ktorá zahŕňa kompletný vzdelávací systém. Zdravotná starostlivosť je zabezpečená prostredníctvom nemocnice, lekárskych ambulancií a lekární. Nachádzajú sa tu obchody, supermarkety a maloobchodné prevádzky. Mesto tiež ponúka širokú škálu kultúrnych a športových aktivít vrátane divadiel, kinosál, knižníc a športových areálov. Dopravná infraštruktúra zahŕňa autobusovú a železničnú dopravu pre pohodlné presuny.

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.


Podrobné informácie

3
7
4
86 m²
86 m²
osobné
pôvodný
aktívne
áno - separovaný
spoločné
10 m²
6 m²
verejné
panel
nezariadený
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Centrum II., Dubnica nad Váhom, Ilava, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Ilava
  • Mesto Dubnica nad Váhom
  • Ulica Centrum II.
  • Druh 4-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk