3-izbový byt 62m2 + balkón 6m2, K.Šmidkého - Trenčín Juh - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

3-izbový byt 62m2 + balkón 6m2, K.Šmidkého - Trenčín Juh

3-izbový byt na predaj v Trenčíne

IBA U NÁS !!!

RADO Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový byt na ulici Karola Šmidkeho v Trenčíne na sídlisku Juh. Byt s rozlohou 62m2 sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v zateplenom panelovom dome s výťahom. Bytový dom čaká v priebehu kvartálu rekonštrukcia, a to bezbariérového prístupu, a výmena balkónov.

Byt si už prešiel ľahkou rekonštrukciou taktiež, boli rekonštruované stúpačky a plastové okná. Plastové okná zlepšujú izoláciu a minimalizujú prenikanie hluku z vonkajšieho prostredia. Byt si uchoval svoj pôvodný charakter a dispozíciu, čím poskytuje novým majiteľom široké možnosti pre individuálnu rekonštrukciu a prispôsobenie podľa ich predstáv. Predáva sa plne zariadený, až na osobné veci majiteľa.

Jedným z hlavných lákadlom tohto bytu je jeho obývacia izba, ktorá disponuje elegantným francúzskym oknom. Toto okno nielenže prináša do izby dostatok prirodzeného svetla, ale aj vytvára pôsobivý akcent v interiéri.

Dispozične byt pozostáva z vstupnej chodby, z ktorej je vstup po ľavej strane do 2 samostatných nepriechodných izieb, po pravej strane sa nachádza väčší šatník, toaleta, kúpeľňa, na konci chodby sa po pravej strane nachádza špajza spolu s kuchyňou, po ľavej strane obývacia izba

Trenčín – Juh ponúka bohatú občiansku vybavenosť pre svojich obyvateľov a návštevníkov. V tejto časti mesta nájdete rôzne obchody, supermarkety, potraviny, lekárne, drogérie a ďalšie maloobchodné prevádzky, ktoré pokrývajú širokú škálu potrieb. Sídlisko disponuje rôznymi školami a vzdelávacími inštitúciami od materských škôl cez základné a stredné školy až po vysokoškolské zariadenia. Sídlisko je bohaté na rôzne možnosti a zariadenia, ktoré poskytujú komfortné a pestré životné prostredie pre jeho obyvateľov.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=gR6wWGU5hwY

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

1
7
3
62 m²
62 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
wifi
spoločné
6 m²
2 m²
verejné
panel
zariadený
plastové
východná

Poloha nehnuteľnosti na mape

K.Šmidkeho, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica K.Šmidkeho
  • Druh 3-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk