2-izbový byt 64 m2, Sklárska - Nemšová - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

2-izbový byt 64 m2, Sklárska - Nemšová

2-izbový byt na predaj v lokalite Nemšová v Trenčíne

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 64 m2, ktorý sa nachádza na ulici Sklárska v Nemšovej. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 6 v zateplenom panelom dome, ktorý disponuje novým výťahom. Bytový dom disponuje aj bezbariérovým prístupom.

Jednou z výhod tohto bytu je možnosť dokúpenia garáže, ktorá sa nachádza v blízkosti bytu. Toto riešenie vám poskytne bezstarostné parkovanie a ochranu vášho vozidla. Navyše, po dohode s majiteľmi si môžete nechať zariadenie v byte, čo je výbornou možnosťou pre tých, ktorí si cenia pohodlie a praktickosť. Týmto spôsobom môžete rýchlo a jednoducho začať využívať svoj nový domov bez potreby okamžitého zariaďovania. Samotný byt nedisponuje balkónom, avšak na poschodí je spoločný balkón, ktorý môžu využívať 2 byty na poschodí.

Dispozícia: vstupná chodba; po pravej strane sa nachádza spojená kúpeľňa s toaletou; po ľavej strane sa nachádza 1 samostatná nepriechodná izba; čelom k nám sa nachádza obývacia izba, z ktorej je vstup do samostatnej kuchyne.

Občianska vybavenosť v meste Nemšová zahŕňa prístup k zdravotnej starostlivosti prostredníctvom zdravotných stredísk a lekární, vzdelávanie pre deti na materských, základných a stredných školách, kultúrne a športové aktivity na trávenie voľného času, dopravnú infraštruktúru na cestovanie do iných miest, služby verejnej správy na mestskom úrade, rôzne obchody a reštaurácie pre denné potreby, pracovné príležitosti, životné prostredie s parkami a zelenými plochami.


3D prehliadka:https://my.matterport.com/show/?m=HQbxyfPrZg4

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

3
6
2
64 m²
64 m²
osobné
aktívne
áno - separovaný
optika
spoločné – vlastná kotolňa
2 m²
áno - 1 auto
verejné
panel
čiastočne
plastové
južná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Sklárska, Nemšová, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Nemšová
  • Ulica Sklárska
  • Druh 2-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk