1-izbový byt 33m2, Kyjevská - Trenčín - RADO Reality Group s.r.o.
Tel.: +421 904 854 810       info@radoreality.sk       Kariéra 14     Kontakt

1-izbový byt 33m2, Kyjevská - Trenčín

Virtualna prehliadka
izba.jpg
izba4.jpg
izba3.jpg
izba2.jpg
+ 9 kuchyna.jpg

1-izbový byt na predaj v Trenčíne

RadoReality Vám ponúka na predaj 1-izbový byt o rozlohe 33 m2 na ulici Kyjevská v Trenčíne - sídlisko Juh. Tento byt sa nachádza na 7. poschodí zo 7 zatepleného panelového bytového domu, k dispozícii je výťah pre pohodlný prístup. Jeho výhodná poloha a modernizácie robia z tohto bytu pohodlné a príjemné miesto na bývanie nachádza sa vo veľmi dobrej lokalite v blízkosti nákupného centra Južanka.

V minulosti prešiel byt dôležitými modernizáciami. Došlo ku kompletnej výmene elektroinštalácie, čo zabezpečuje bezpečný a spoľahlivý elektrický systém. Všetky stropy boli nahradené novými sadrokartónovými stropmi a podlahy boli obnovené v celej obytnej ploche. Kúpeľňa tiež prešla rekonštrukciou, s novými rozvodmi vody a odpadu. Kúpeľňa je pripravená na dokončenie podľa predstáv a vkusu nového majiteľa, čo znamená, že máte možnosť si ju prispôsobiť podľa svojich preferencií.

Okrem toho je dôležité poznamenať, že bytový dom disponuje aj odberným miestom pre balíkovú službu – Packeta , čo pridáva na praktickosti pre jeho obyvateľov.

Dispozícia: vstupná chodba, po pravej strane sa nachádza kúpeľňa s toaletou, zo vstupnej chodby sa dostaneme do obývacej izby, ktorá má prechod do kuchyne, byt disponuje aj pivnicou

Sídlisko Juh v Trenčíne je dobre vybavenou lokalitou, ktorá ponúka rozmanitú občiansku vybavenosť. Medzi hlavné zariadenia a služby patrí nákupné centrum Južanka s rôznymi obchodmi a reštauráciami, zdravotné ambulancie a nemocnice zabezpečujúce zdravotnú starostlivosť, školy a škôlky pre vzdelávanie detí, kultúrne centrá a športoviská na voľný čas, kultúrne akcie a podujatia, spojenie s mestskou dopravou vrátane autobusových zastávok, parky a zelené plochy pre rekreačné aktivity, banky a finančné inštitúcie pre finančné služby a rôzne obchody a služby pre každodenné potreby.

3D prehliadka: https://my.matterport.com/show/?m=cvw73zwnozd

V prípade záujmu o detailnejšie informácie alebo obhliadku nehnuteľnosti ma neváhajte kontaktovať:
Rastislav Horňák
RADO Reality Group
Tel.: +421 950 440 748
E-mail: hornak@radoreality.sk

Uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností.

Podrobné informácie

7
7
1
33 m²
33 m²
osobné
čiastočne prerobený
aktívne
áno - separovaný
optika
spoločné
2 m²
verejné
panel
nezariadený
plastové
západná

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kyjevská, Trenčín, Slovensko


3D virtuálna prehliadka Matterport  • Štát Slovensko
  • Kraj Trenčiansky
  • Okres Trenčín
  • Mesto Trenčín
  • Ulica Kyjevská
  • Druh 1-izbový byt
  • Typ predaj
  • Vlastníctvo osobné
  • Kontakt +421950440748

Pre viac informácií kontaktujte

Rastislav Horňák

Rastislav Horňák

Realitný poradca

+421950440748

hornak@radoreality.sk

Maklér má 30 ponúk